Всички искат да ни разделят

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Всички искат да ни разделят

Мнениеот stefcheto » 23 Апр 2019, 12:02

Срещнах голямата любов след години в търсенето и. Попаднах на много жени, които искаха да ме използват за тройка с тях и с мъжа им. Други пък искаха да пробват, какво е да си с жена, трети ми изневеряваха с други и т.н. Все нямах късмет, докато не открих сегашния ми приятел. Аз първа му писах понеже помислих, че е жена. Той се представи, като жена и неможах да позная от снимките, че е травестит. Писахме си много и по-всичко си личеше, че сме създадени един за друг. Чувствах се самотна и я поканих на среща. Тя прие и на срещата разкри, че е мъж, а аз разкрих, че не харесвам мъже, но мисля, че може да се получи нещо между нас. Нещата потръгнаха, но родителите и приятелите ми, почнаха да говорят против него всякакви глупости. Усещам, че искат да ни разделят. Обмислям да прекъсна връзка със всички които са против нас, но си мисля, че може би не е правилно.
stefcheto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Апр 2019, 11:40

Re: Всички искат да ни разделят

Мнениеот Viktor.Ivanov » 23 Апр 2019, 12:50

stefcheto написа:Срещнах голямата любов след години в търсенето и. Попаднах на много жени, които искаха да ме използват за тройка с тях и с мъжа им. Други пък искаха да пробват, какво е да си с жена, трети ми изневеряваха с други и т.н. Все нямах късмет, докато не открих сегашния ми приятел. Аз първа му писах понеже помислих, че е жена. Той се представи, като жена и неможах да позная от снимките, че е травестит. Писахме си много и по-всичко си личеше, че сме създадени един за друг. Чувствах се самотна и я поканих на среща. Тя прие и на срещата разкри, че е мъж, а аз разкрих, че не харесвам мъже, но мисля, че може да се получи нещо между нас. Нещата потръгнаха, но родителите и приятелите ми, почнаха да говорят против него всякакви глупости. Усещам, че искат да ни разделят. Обмислям да прекъсна връзка със всички които са против нас, но си мисля, че може би не е правилно.


Аз не разбрах, вие сте с интерес към дамите, така ли? И сега ви се е паднал мъж, направен като жена? :yellow:
Това оплакване ли е или хвалба?
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Всички искат да ни разделят

Мнениеот stefcheto » 23 Апр 2019, 13:25

Viktor.Ivanov написа:
stefcheto написа:Срещнах голямата любов след години в търсенето и. Попаднах на много жени, които искаха да ме използват за тройка с тях и с мъжа им. Други пък искаха да пробват, какво е да си с жена, трети ми изневеряваха с други и т.н. Все нямах късмет, докато не открих сегашния ми приятел. Аз първа му писах понеже помислих, че е жена. Той се представи, като жена и неможах да позная от снимките, че е травестит. Писахме си много и по-всичко си личеше, че сме създадени един за друг. Чувствах се самотна и я поканих на среща. Тя прие и на срещата разкри, че е мъж, а аз разкрих, че не харесвам мъже, но мисля, че може да се получи нещо между нас. Нещата потръгнаха, но родителите и приятелите ми, почнаха да говорят против него всякакви глупости. Усещам, че искат да ни разделят. Обмислям да прекъсна връзка със всички които са против нас, но си мисля, че може би не е правилно.


Аз не разбрах, вие сте с интерес към дамите, така ли? И сега ви се е паднал мъж, направен като жена? :yellow:
Това оплакване ли е или хвалба?


Харесвам дамите, но всичките ми гаджета момичета ме нараниха. Този мъж ме кара да се чувствам щастлива.
Хвалба е.
stefcheto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Апр 2019, 11:40

Re: Всички искат да ни разделят

Мнениеот Moni_265 » 25 Апр 2019, 12:31

Ами, той нали не е мъж, а травестит? Много сложно звучи. Може би първото, което трябва да направиш е да осъзнаеш ти какво търсиш и искаш. И да търсиш представител от въпросния пол. Иначе цял живот търсене.
Аватар
Moni_265
 
Мнения: 72
Регистриран на: 12 Ное 2018, 15:24


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта