Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот flip » 12 Юни 2019, 09:41

Доскоро смятах, че съм над нещата и подобно чувство като ревност, при това от хора, с които работи, не бих изпитала. Обаче нещата се промениха. Съпругът ми работи в един офис с няколко жени и като чуя "Ще закарам еди-коя си до някъде" ми става лошо вече. Имам му доверие, от години сме семейство, но все пак ми писна от тях. Някои му звъня наистина за дреболии, в извън работно време. Не знам той ли е твърде мекушав, те ли са твърде нахални, но нещата не изглеждат нормално. Казах му, че се дразня, той се смя и обясни, че няма причина и че някои от колежките му просто са такива. Как бихте постъпили вие в подобна ситуация?
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот _Лилия_ » 12 Юни 2019, 09:52

Oт една страна, това което споделяш би могло да бъде повод за гордост, тъй като мъжът ти се радва на популярност :wink:
От друга, ако му нямаш достатъчно доверие или го подозираш в не само делови отношения с колежките, наистина не звучи добре. Аз бих се притеснила, най-малкото, бих се потиснала.
Мисля, че във всеки работен колектив възникват някои по-неформални взаимоотношения. Те са неделима част от общия фон, само който не е бил в такъв, не го знае.
Всичко зависи от това какви са вашите лични взаимоотношения и дали служебните влиаят на тях и как.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот Валя.Танева » 12 Юни 2019, 10:01

Абе, има всякакви фръцли, които прекаляват доста често и се слагат там, където не им е мястото, та те разбирам. Ако неговите колежки са тая порода. Но и мъжете колеги, ако знаеш как могат да крадат от времето на мъжа ти. С една дума, просто има прилепчиви хора, без значение пола. :razz:
Валя.Танева
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Май 2019, 09:56

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот Karina_85 » 12 Юни 2019, 10:04

Аз пък се дразня на колеги и приятели :twisted: Тръгне ли да закара някой такъв до вкъщи или до някъде - няма прибиране. С колежките по-бързичко става, той самият гледа да се прибере по-бързо, случайно да не му кажа нещо! :hammer:
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот @Лорчето » 12 Юни 2019, 10:09

Оф, само време за колежките на мъжа ми ще хабя! :lol:
Хич не ме интересуват, жени има на всякъде, той ако не може да ми бъде верен, нищо не може да го накара. Интересува ме да не ощетява семейството заради работата си, било то заради колежка или колега.
В интерес на истината има колежки, с които сме доста близки и все още се виждаме, въпреки че не работят на същото място отдавна.
@Лорчето
 
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Ное 2018, 15:07

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот Bloody Mary » 12 Юни 2019, 10:20

Ако почна да го ревнувам от тях, ще трябва да го пазя денонощно като страж. :razz:
Честно казано, не ме интересува особено. Като беше на курсове извън града, всяка сутрин една го чакаше на един ъгъл, да я вземе и да я вози до там, до школата им и обратно после вечерта. Обаче гледам да не се вживявам. Вярвам му на мъжа ми. И, айде да не е толкова съблазнителен, та всяка да се натиска точно на него :lol:
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот IvanovA_Stef » 12 Юни 2019, 10:36

Аз съм късметлийка. Моят съпруг работи само с мъже. :mrgreen:
Нямам тревоги за колежките, защото няма такива.
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Юни 2019, 15:51

Не ;) имаше един период, в който мъжът ми, докато водеше детето на тренировки се виждаше с една негова колежка да чоплят семки, докато чака да свърши малкия. :lol: :lol: :lol: Даже й се обаждаше, за да й купува закуски, водеше я и я прибираше от работа :mrgreen: Но аз просто съм невъзмутима :D
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот smile :) » 14 Юни 2019, 10:19

Не бих се вкарала в такъв филм аз. Жени има навсякъде - в автобуса, в магазина, в кафенето, на работа...Ако той няма акъл, нищо няма да помогне.
smile :)
 
Мнения: 43
Регистриран на: 14 Юни 2019, 09:39

Re: Ревнувате ли съпрузите си от по-нахални колежки?

Мнениеот Rali_hr » 14 Юни 2019, 16:47

rabotnata pchela написа:Не ;) имаше един период, в който мъжът ми, докато водеше детето на тренировки се виждаше с една негова колежка да чоплят семки, докато чака да свърши малкия. :lol: :lol: :lol: Даже й се обаждаше, за да й купува закуски, водеше я и я прибираше от работа :mrgreen: Но аз просто съм невъзмутима :D

Това вече са крайности! Кой знае как са ги чоплили тея семки :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта