Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Мнениеот ganka67 » 15 Окт 2019, 13:57

Здравейте! Имам проблем и се надявам някой да може да ми помогне със съвет или информация. На 52 години съм и имам заболяване на щитовидната жлеза. От преди 2-3 седмици косата ми започна да капе на кичури. Вече имам доста голи петна на главата си. Ужас! Ходих на лекар и ми направиха изследвания за щитовидната жлеза, но се оказа, че всичко е в нормата и ме препратиха към дерматолог. Докторката ми постави диагноза алопеция ареата и ми изписа хапчета и крем и ми каза, че ако не помогнат, ще трябва да ми бие инжекции с кортизон в главата. Това не е ли опасно? Няма ли някакви природни методи за лечение? До момента хапчетата и крема не ми помагат, а инжекции не искам да ми слагат. Чух, че в Чирпан имало някакъв лечител, който предлагал много добро средство срещу косопад. Някой знае ли къде се намира и ако може да ми препоръчате някого. Ще съм ви благодарна за всякаква информация и препоръки!
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Мнениеот lyuta_chushka95 » 15 Окт 2019, 16:56

И аз съм чувала за този лечител от Чирпан. Моя позната наскоро го издирваше. Казват, че е добър. Доколкото разбрах от нея, приемал в събота и нямал определена тарифа. Всеки плаща, колкото прецени. Но се ходило лично всяка седмица или най-малко на две седмици и не е много удобно за хора, които живеят далече от Чирпан, като моята позната.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Мнениеот i.ivanov77 » 17 Окт 2019, 16:01

Не вярвам много на тия лечители. По-добре се консултирайте и с друг лекар. Вземете няколко мнения, ако трябва, направете изследвания и започнете лечение.
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Мнениеот ganka67 » 19 Окт 2019, 13:17

Много ви благодаря за мненията и съветите! Наистина ми е много притеснено и бих опитала всичко. Ще потърся мнение и на втори лекар, но ще разпитам още и за този лечител. За съжаление до момента лекарствата и крема нямат ефект.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Мнениеот Венета.Николаева » 13 Ное 2019, 22:26

Здравейте мога да ви препоръчам природни продукти .Шампоанактиватор на разтежа както мас6а и серум за петна без окосмяване.Акъ искате повече информация ми пишете.
Венета.Николаева
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2019, 13:14

Re: Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Мнениеот ganka67 » 14 Ное 2019, 19:46

Венета.Николаева написа:Здравейте мога да ви препоръчам природни продукти .Шампоанактиватор на разтежа както мас6а и серум за петна без окосмяване.Акъ искате повече информация ми пишете.


Много благодаря за отговора! Бихте ли ми дали малко повече информация за тези продукти?
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Мнениеот Венета.Николаева » 15 Ное 2019, 15:25

Шампоанът Bio Rehab с нежно почистващо действие за косата и скалпа, предпазва от косопад, подобрява притока на кръв към космените фоликули и стимулира растежа на косата. Поддържа и възстановява здравето на косата.

Маска активатор на растежа на косата „Bio Rehab“ от серия Bio Rehab стимулира растежа на косата от корена с очакван резултат до 3 седмици след първото използване.
Прикачени файлове
FB_IMG_1573820643080.jpg
FB_IMG_1573820643080.jpg (13.82 KiB) Прегледано 1629 пъти
Венета.Николаева
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2019, 13:14

Re: Алтернативно лечение на косопад. Моля за мнения и препоръки!

Мнениеот Венета.Николаева » 15 Ное 2019, 15:27

Може да ми пишете за още информа9ия или ако решите да ви го поръчам.
Венета.Николаева
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2019, 13:14


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта