Умкалор, Клеева Тинктура и автоимунно заболяване

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Умкалор, Клеева Тинктура и автоимунно заболяване

Мнениеот DesMavrova » 23 Фев 2013, 11:52

Здравейте. Дъщеря (5 г.) страда от автоимунно заболяване- юношески артрит. Въпроса са ми е : мога ли да й давам от тези два препарата, като Умкалора по-специално ми го препоръчаха за бърза реакция при простуда, защото при нея не трябва да се стига до инфекция, поради основното заболяване?
Благодаря за отговора!
DesMavrova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Фев 2013, 11:45

Re: Умкалор, Клеева Тинктура и автоимунно заболяване

Мнениеот hygitest » 23 Фев 2013, 23:27

Не е препоръчително Клеева Тинктура, засилва имунитета и съответно реакцията на имунната система. Имаме сигнал само от една клиентка за подобряване при автоимунно заболяване НО не знаем защо и как е помогнало и в каква комбинация, имайте предвид че има и индивидуален характер, нямаме клинични изследвания и не го препоръчваме. Най-добре се консултирайте с лекуващия лекар.
hygitest
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2013, 23:17

Re: Умкалор, Клеева Тинктура и автоимунно заболяване

Мнениеот DesMavrova » 26 Фев 2013, 13:01

Благодаря за отговора! А за Умкалора какво ще кажете?
DesMavrova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Фев 2013, 11:45

Re: Умкалор, Клеева Тинктура и автоимунно заболяване

Мнениеот таткото » 10 Дек 2014, 06:40

Умкалора е опасен, в момента детето ми е в болницата от него с алергичен шок. Това ще кажеме за него.
таткото
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Дек 2014, 06:37

Re: Умкалор, Клеева Тинктура и автоимунно заболяване

Мнениеот iwoni » 03 Май 2016, 09:52

таткото написа:Умкалора е опасен, в момента детето ми е в болницата от него с алергичен шок. Това ще кажеме за него.


Рядко се проявява алергична реакция към Умкалор, но явно има и такива единични случаи. Аз лично предпочитам клеевата тинктура. Зависи от автоимунното заболяване, но мисля, че тя няма да създаде проблем. Все пак специалист трябва да се произнесе.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта