Да му простя ли изневярата?!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Да му простя ли изневярата?!

Мнениеот Пума » 06 Мар 2013, 19:54

Има тема да му призная ли.... А ето и нова тема...да му простя ли изневярата?! Вие как бихте постъпили? :)
Пума
 
Мнения: 159
Регистриран на: 22 Юли 2011, 20:41

Re: Да му простя ли изневярата?!

Мнениеот ninars » 24 Апр 2013, 12:26

Това е един много сложен въпрос, изискващ индивидуални отговори. Човешко е да се прощава. Ако усетиш, че той съжалява...опитай!Само, че прошката трябва да е истинска, а не с условности и техники за манипулация. Като например "Ще ти простя, ако изтриеш всичките си приятелки от Фейсбук" или пък "Ще ти простя, ако ме вземаш с теб, когато излизате по мъжки" и т.н. Такива лъжовни прошки са до време, те уморяват партньорите и неизбежно се стига до край на връзката...
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Да му простя ли изневярата?!

Мнениеот aleksandrowa » 30 Сеп 2013, 14:43

Iznewqrata e nai-groznoto neshto koeto moje da naprawish na partiora si ;x no kazwat ,che kolkoto obichash , tolkowa i proshtawash ... no wsichkko e indiwidualno i zawisi ot sityaciqta,i dali tozi chowek zaslujawa tozi shans ...
aleksandrowa
 
Мнения: 9
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 14:05

Re: Да му простя ли изневярата?!

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Фев 2017, 11:35

Като се прости изневярата, кой гарантира, че няма да последва и друга и друга? Бих простила, ако съм много влюбена и еднократно, но винаги ще имам едно на ум и цял живот ще ме гризе отвътре тая изневяра!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Да му простя ли изневярата?!

Мнениеот dinkog » 14 Фев 2017, 12:11

marsu написа:Като се прости изневярата, кой гарантира, че няма да последва и друга и друга? Бих простила, ако съм много влюбена и еднократно, но винаги ще имам едно на ум и цял живот ще ме гризе отвътре тая изневяра!

Гаранции за това няма. Има една приказва, че да простиш нещо веднъж е добре, а да го простиш повече пъти е простотия. :mrgreen:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Да му простя ли изневярата?!

Мнениеот безпардона » 14 Фев 2017, 13:15

Така е, напълно съм съгласна. Ако повече пъти ти се налага да прощаваш и да минаваш през същото нещо, значи никаква поука не си си взел и те манипулират жестоко.
безпардона
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Яну 2017, 15:39


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта