Безпричинно главоболие при дете – как да се справим?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Безпричинно главоболие при дете – как да се справим?

Мнениеот lussy » 11 Ное 2013, 12:53

Здравейте! Трябва ми наистина ефективна помощ! Става въпрос за детето ми, което е на две години. От около седмица има главоболие, което е почти непрестанно.

По-страшното е това, което се случи вчера. Както вечеряхме (отново с главоболие) изведнъж каза, че ще полегне на коленете ми, след което започна да се унася и започна да й се променя цвета на кожата й, ставаше някак синкава. Веднага я взех и отидохме до бърза помощ, но докато стигнем, тя се беше свестила и беше по-добре. Лекарите не ми повярваха на това, което има разказах!

Пратиха ме на ЕЕГ, която сме правили и преди, заради главоболието. Нямаше изменения, сега пак няма да има, сигурна съм. Ще отидем за всеки случай, разбира се, но нищо няма да могат да ми кажат, отново!

За главоболието ми казват, че ще го израсте с възрастта, но не мога да я гледам всеки ден, така нещастна. Как да се справя с безпричинното главоболие?
Кажете ми при кой доктор да отида или какво мога да направя, за да има някакво подобрение?!
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Безпричинно главоболие при дете – как да се справим?

Мнениеот Lyomi » 11 Ное 2013, 13:02

Няма страшно! Абсолютно същото са преживели и моите родители. Нещата са се оправили без хапчета, без нищо - само и единствено с времето! :)
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Безпричинно главоболие при дете – как да се справим?

Мнениеот M.Tasheva » 14 Ное 2013, 13:04

Болката в корема или главата се израства и да искаш не можеш да помогнеш, можем да се надяваме, че това е било единичен случай с припадъкът!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта