Може ли да се шофира с токчета?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот annydance » 06 Дек 2013, 15:40

Искам да се похваля, съвсем скоро си взех книжката и съм все още млад шофьор, та имам някой и друг въпрос. Докато ходих на курсовете, не съм си позволявала да обувам токчета.

Не зная дали има някакъв закон или наредба, отнасящ се до шофирането с високи токчета. Имам си вече и кола и възможност да си пътувам, но не искам заради това удоволствие да развалям другото – носенето на високите токчета!

Кажете ми дами, с какво си карате колата, маратонки или токчета? В единият вариант - колата ли е мястото ви за преобуване, а в другия - лесно ли се шофира с токчета?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот MollyDolly » 06 Дек 2013, 15:46

Добре е да внимаваш, не шофирай с тънък ток. Добре е да е стабилен - по-дебел. Не се притеснявай и с платформа, също можеш да си шофира, без проблем ;) Безаварийно!!!
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Lollipop » 24 Ное 2014, 16:52

Е не е удобно и безопасно, не че законът ще ти го забрани, по-хубаво е да имаш по-голяма стабилност, защото в противен случай може да ти се изплъзне крака от педала и да катастрофираш, заради модерното облекло.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот dDedov » 18 Юни 2015, 11:05

Lollipop написа:Е не е удобно и безопасно, не че законът ще ти го забрани, по-хубаво е да имаш по-голяма стабилност, защото в противен случай може да ти се изплъзне крака от педала и да катастрофираш, заради модерното облекло.

Мисля, че и вече е забранено, особено с наистина високи обувки с тънък ток :idea:
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Jully » 18 Юни 2015, 11:43

Не е забранено, аз карам винаги с токчета, а и така ходя постоянно :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот exotic » 18 Юни 2015, 12:55

Мен би ме било страх, някак няма да се чувствам, сигурна в себе си и го намирам за почти същото, все едно караш по джапанки или бос :idea: :idea:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот svetlozara » 18 Юни 2015, 12:57

exotic написа:Мен би ме било страх, някак няма да се чувствам, сигурна в себе си и го намирам за почти същото, все едно караш по джапанки или бос :idea: :idea:

Бос се кара най-удобно, когато съм по джапанки винаги карам боса, затова и си избирам много ниски и тънки обувки, идеално е да се кара на бос крак.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Elica » 18 Юни 2015, 14:23

На мен боси краката ми се схващат :D
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот magda » 19 Юни 2015, 15:38

svetlozara написа:
exotic написа:Мен би ме било страх, някак няма да се чувствам, сигурна в себе си и го намирам за почти същото, все едно караш по джапанки или бос :idea: :idea:

Бос се кара най-удобно, когато съм по джапанки винаги карам боса, затова и си избирам много ниски и тънки обувки, идеално е да се кара на бос крак.

Добре, вие луди ли сте, заради вашето "удобство" застрашавате другите участници в движението :idea:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Lollipop » 21 Юни 2015, 13:06

Въпросът е ти луда ли си? По коя логика реши, че УДОБСТВОТО на шофьора не е най-важното?! :shock: :shock: :shock:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта