„Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

„Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот dessiblond » 21 Яну 2014, 13:29

Момичета, не ви ли липсва „Сексът и градът”? Изтеглила съм си го и толкова често го гледам, когато съм в безизходица, че се чувствам, едва ли не зависима от него!

Възхитена съм от целият екип осъществил този филм, от подбора на героините до невероятния сценарий, който задължително поне веднъж в серия те кара да се замислиш, и си казваш „Дали не е и при мен точно така?”или пък: „Да, и на мен това се е случвало”, давай Кари, зарежи го!

Смятам, че „Сексът и градът” е вечен, тъй като жените трудно биха избягали от себе си и да се променят до такава степен, че да са различни от тези четири основни типа, което го прави гениален. А по себе си съдя, че с всяка серия си казваш: „Ех, защо не постъпих и аз така!”.

Помагал ли е и на вас „Сексът и градът” в заплетени ситуации, точно като от филм? Понеже основните типове жени са очертани с техният темперамент и сексуалност, асоциирате ли се с някои от тези типовете? Зная, че никоя няма да си признае, че се чувства по-скоро като Саманта, но ще го имаме предвид!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот julianne » 21 Яну 2014, 13:33

Дааа... отдавна го гледам и наистина няма изчерпване. Аз нямам техния живот, но го асоциирам с този на приятелките ми и винаги бинго съвпадение!
Много готино филмче, сега го дават и по Фокс Лайф, продължавам да го следя, нищо, че сериите са от 90-те! ;)
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот renito » 06 Фев 2014, 11:02

Бибилията ! :lol: Отскоро пак го гледам,дават го по един канал,наистина ,няма омръзване,не е истина! Според мен всяка жена преминава и през етап Кари,Миранда,Саманта и Шарлот в даден момент,и това е ,което прави този сериал вечен,гледала съм го може би 5 пъти и винаги намирам нещо ново за себе си или за ситуациите ,в които се намирам към момента :?
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Lyomi » 06 Фев 2014, 14:20

renito написа:Бибилията ! :lol: Отскоро пак го гледам,дават го по един канал,наистина ,няма омръзване,не е истина! Според мен всяка жена преминава и през етап Кари,Миранда,Саманта и Шарлот в даден момент,и това е ,което прави този сериал вечен,гледала съм го може би 5 пъти и винаги намирам нещо ново за себе си или за ситуациите ,в които се намирам към момента :?

Нали, с всяка серия преоткриваш нещо за себе си, което си заровила или забравила в миналото, но те дреме в теб.
Съгласна съм с теб, че всяка жена минава през този период на четирите героини, трагичното е, че се започва със Саманта в най-ранна възраст и не съм убедена, че момичетата в днешното поколение ще могат да израснат до Кари или пък Миранда! :(
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот vanusha » 25 Яну 2017, 15:48

Никога не съм намирала себе си в някой от тези образи, макар че честио пък аз самата съм си казвала, че в дадената ситуация не бих подходила по такъв начин, или не бих направила това. Харесвам сериала, но не се откривам в него, нито черпя идеи или вдъховение. Приемам го като поредната сапунка за развлечение.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Elica » 25 Яну 2017, 17:31

Не мисля, че има чак такова голямо отражение и поуки, за мен този филм е по-скоро нещо, което ми казва "това не го прави".
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот отчаяна » 25 Яну 2017, 21:56

Интересен ми е винаги, когато го гледам, макар и да ми е познат :smile: . Персонажите са ми доста далечни като поведение, мисля, че когато беше в апогея си сериалът, ние още се ориентирахме в сексуалната свобода :lol: . Сега май я и задминаваме.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Яну 2017, 10:49

Не съм голяма фенка, гледала съм го и винаги ми е било смешно и абсурдно как представят Карито :lol: Някаква бая дърта лелка, в дрехи на 20 годишна и с подобно държание, как се натиска в мъжете, как им присвива очи и устни, поведение на несигурна тийнейджърка, държаща да се покаже, че е заинтересована от даден мъж. Много ми беше противна... :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Rali_hr » 26 Яну 2017, 11:33

Чак да ми е БИБЛИЯ, не е :) филмът не е лош, показва интересни случки, които не се случват на всяка жена, да не кажа, че май е на почти никоя. Интересен е и има някакви по-смислени моменти, но като цяло за мен не е нещо особено.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: „Сексът и градът” – вечен филм за женската сексуалност!

Мнениеот Pipilota » 26 Яну 2017, 13:27

Никога не съм търсила себе си в този сериал, нито поуки да си изваждам от там, и аз не съм била съгласна с по-голямата част от държанието на главната героиня. Единствената, която намирах за нормална беше Шарлът, другите бяха чисто и просто евтини, въпреки сккъпите им обувки.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта