Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Съществуват ли удобни обувки за висок свод?

Мнениеот pepa1974 » 18 Апр 2014, 11:18

Мади Ранчева написа:
Hipermarket.free.bg написа:Моят съвет е забрави обувките с ток,даже трябва да ходиш боса колко се може повече,даже без и чорапи,това е бавен и труден процес,но това което правиш е много лошо,така отива и гърба ако краката не са наред,вероятно бързо се изморяваш вече и гърба те боли от време на време.
Вземи си ортопедични чехли може да ти помогнат,зела си да ставаш дюстабанлия-човек с плоско ходило?

Как от човек от човек с висок свод да се превърне в човек с плоскостъпие, мисля че е време да спрете да продавате грозни боклуци на хората! Мислите ли, че това момиче ще си купи тези грозни и оръфани сандали за 30 лева, не ви ли е срам как се храните от страха на хората - купи си тези грозотии или ще станеш с плоскостъпие!!!! Казвате, че не трябва да носи ток, а в следващия момент тези чехли са с платформа, някакъв вид, което пак е вид ток!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Споделям мнението на Мади Ранчева на 100%!
pepa1974

Мнениеот Hipermarket.free.bg » 18 Апр 2014, 17:13

Твоя грешка,дори и да не може да доведе,може да спомогне и при наличието на проблем е добре да не се нося високи токове.
Hipermarket.free.bg

Мнениеот julianne » 25 Апр 2014, 14:46

Hipermarket.free.bg написа:Твоя грешка,дори и да не може да доведе,може да спомогне и при наличието на проблем е добре да не се нося високи токове.

Така е и не мога да си обясня как един нормален човек може да позволява на дете да носи високи обувки, било то и с платформа :o
julianne

Мнениеот pepa1974 » 01 Май 2014, 10:42

трябва да има извивка,да не са съвсем равни обувките
pepa1974

Мнениеот Пепи72 » 28 Авг 2019, 10:27

Стелки за висок свод все още не съм ползвала. Чувала съм обаче, че съществуват. Аз имам висок свод по рождение и като ученичка ми беше много трудно да ходя, защото се налагаше да нося ниски обувки. След като почнах да си купувам обувки с ток нещата се промениха. Намерила съм моята височина и моята извивка, така мога да ходя нормално. Съветът ми - открийте своята височина и своята обувка. Вярно е, че това донякъде ограничава изборът ни, но пък не е нужно да бъдем непременно в крак с модата. Добре е, че вече във всяка модна линия има подходящи обувки и за нас. Коя фирма да използвате не мога да ви кажа. Аз просто тръгвам по магазините и си харесвам, пробвам и ако се чувствам удобно - купувам.
Пепи72

Предишна

Назад към Мода и красота