Имат ли място бащите в родилна зала?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Fancy » 13 Фев 2014, 15:02

Има още време докато се роди бебчо, но се озадачих от многото филми, които дават по телевизията. В тях бащите влизат в родилата зала, при което или припадат, или викат заедно с майките!

Мислите ли, че е особено практично, дали въобще ще искат бащите после да погледнат нас - майките (под полата имам предвид, не в очите)? :roll:

Бих искала неговата подкрепа, но дали пък той ще иска да види как излиза синът или дъщеря му от любимото за бащата място :? – едва ли ще могат да преборят тази мисъл?!!

Второто, което е, болките които ще изпитвам ще са изцяло по негова вина :twisted: :twisted: и не зная дали няма да стане като поговорката „Един живот идва, друг си отива”! :lol: :lol: И да не е точно така, ще му е необходима лекарска помощ със сигурност! :D

Е, какво смятате за татковци, имате ли място в родилната зала? :? Все пак няма да чуете първият плач на бебето, което ще е жалко! :|
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот ivoblinc » 13 Фев 2014, 15:10

Аз щях да съм припаднал, ако бях в залата, докато моето девойче се напъваше :D :D Не е за мъже точно там, из кръв, женска пот и писъци, колкото и да е раждането на нов живот! :) :)
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот renito » 24 Фев 2014, 15:33

И аз не мисля, че има място там, най-много да притесни още повече обстановката или да не иска повече да прави секс с нас :D
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот xrisy_vd » 25 Мар 2014, 17:53

Когато аз раждах последния човек, който исках да видя до магарето е мъжа ми, за него ли да се притеснявам или да напъвам? Не им е работа да се пречкат тогава, от тях имаме нужда след това, не от майки и свекърви.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот moni.sparrow » 26 Мар 2014, 16:41

xrisy_vd написа:Когато аз раждах последния човек, който исках да видя до магарето е мъжа ми, за него ли да се притеснявам или да напъвам? Не им е работа да се пречкат тогава, от тях имаме нужда след това, не от майки и свекърви.

Правилно, не че мъжа ми умираше от желание да стои до мен в този момент :lol:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот pepa1974 » 27 Мар 2014, 17:12

Fancy написа:Има още време докато се роди бебчо, но се озадачих от многото филми, които дават по телевизията. В тях бащите влизат в родилата зала, при което или припадат, или викат заедно с майките!

Мислите ли, че е особено практично, дали въобще ще искат бащите после да погледнат нас - майките (под полата имам предвид, не в очите)? :roll:

Бих искала неговата подкрепа, но дали пък той ще иска да види как излиза синът или дъщеря му от любимото за бащата място :? – едва ли ще могат да преборят тази мисъл?!!

Второто, което е, болките които ще изпитвам ще са изцяло по негова вина :twisted: :twisted: и не зная дали няма да стане като поговорката „Един живот идва, друг си отива”! :lol: :lol: И да не е точно така, ще му е необходима лекарска помощ със сигурност! :D

Е, какво смятате за татковци, имате ли място в родилната зала? :? Все пак няма да чуете първият плач на бебето, което ще е жалко! :|

мисля, че не му е там мястото, освен, ако той самият не настоява много и жената няма притеснения от това.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот silver933 » 24 Ное 2014, 11:39

Зависи много от бащата, а и в повечето случаи бащата няма да гледа под полата, а от обратната страна и ще вижда това, което вижда и жената, така че това не е нещо,за което да се притесняваш. Но наистина не е приятна гледка де, не е това работа за мъже. Аз не бих влезнал в родилна зала, но имам приятели,които са присъствали на раждането.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот mix_twix » 05 Фев 2015, 11:15

Лошо няма бащата да бъде в родилната зала, ако от това жената ще се чувства по-добре, има много твърдения, че целувките на мъжа отпускат мускулите в таза на жената и помагат за раждането, тъй че зависи от семейството. Аз бих присъствал на раждането на децата си един ден, но в това положение, най-важно е мнението на жената!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот JohnLocke » 05 Фев 2015, 16:52

Не смятам, че би било приятно преживяване за жената, че и мъж да има на главата, съдя по приятелката ми, когато я боли корем, не дава да я докосвам, да й говоря, просто иска да я оставя на мира, но да съм близо, ако мога да помогна с нещо и аз я разбирам и съм съгласен с нея, мисля същото се отнася и при раждането :idea: :roll:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Mon_ton » 05 Фев 2015, 17:40

JohnLocke написа:Не смятам, че би било приятно преживяване за жената, че и мъж да има на главата, съдя по приятелката ми, когато я боли корем, не дава да я докосвам, да й говоря, просто иска да я оставя на мира, но да съм близо, ако мога да помогна с нещо и аз я разбирам и съм съгласен с нея, мисля същото се отнася и при раждането :idea: :roll:

Абсурд :) положението когато вкъщи те боли и корема и когато раждаш е от земята до небето, разбира се нямам опит все още но това си мисля, мен единственото, което ме притеснява не е присъствието на мъжа от това какво ще чувствам към него, а като знам каква гледка е, колко е мокро и кърваво накрая, по-скоро без мъжа! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта