Мухлясал кашкавал в школа и забавачки в Сливен и Ямбол?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Мухлясал кашкавал в школа и забавачки в Сливен и Ямбол?

Мнениеот IvanovA_Stef » 02 Ное 2018, 14:48

Днес в Районна прокуратура Сливен са подадени сигнали за мухлясал кашкавал, доставян по програмата "Училищно мляко". Не са оповестили коя е фирмата, но като се сетя че и моето дете получава такива продукти в училище, ме хваща яд! Цялата тази програма се оказва една измишльотина, целяща някой да изкара едни добри пари на гърба на децата. Защо няма контрол върху продукцията?! Защо не се проучват и избират добри фирми, които предлагат качествена храна?! Къде са компетентните органи, които би следвало да следят за тези неща?!
Въобще, идеята децата да получават млечен продукт или закуска в училище се изроди. Виждала съм как изглеждат и дори аз не бих ги яла.
Много въпроси, а кой може да даде адекватни отговори?
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Мухлясал кашкавал в школа и забавачки в Сливен и Ямбол?

Мнениеот _Лилия_ » 16 Ное 2018, 12:51

Аз съм се хванала за главата с качеството на храните, които им раздават в училище. Добре че не ги ядат. Толкова ли децата са ни маловажни, та им се пробутват боклуците?!
По тоя случай в Сливенско пак всичко покриха, никой не обели дума за наказани, спряно производство и тъй нататък. Както винаги.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Мухлясал кашкавал в школа и забавачки в Сливен и Ямбол?

Мнениеот sky_100 » 20 Ное 2018, 15:00

За този случай не съм разбрала, ама не веднъж и на моите се е случвало да им дадат нещо развалено. Казала съм да се мята директно в коша,не да се мъкне до вкъщи и да го изхвърля аз. Вече не се и опитват да ядат училищната храна, имам предвид тази пакетираната. То и аз не бих...
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта