kristina_8709 написа:Здравейте!Първата каша безмлечна ли трябва да е?Вярно ли е че от кашите бебетата качват бързо кг?
kristina_8709 написа:Здравейте днес дадох пюре от банан появиха се много ситни пъпчици по коремчето,гърба и крачетата.Случвало се е и друг път да излизат но по гърба и крачетата не е имала.Възможно ли е да е от банана?
s_ivelina написа:а,какви храни други мога да и включа в менюто?
s_ivelina написа:Здравейте!
Защо не се дава глутен преди 6 месечна възраст.Какво съдържа глутена и за що не е толкова полезен при децата?Благодаря.Слънчев ден1
Назад към Бременност, раждане и майчинство
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта