Моля Ви,кажете ми при хемоглобин 100 какво да и давам освен пуешко и броколи..и жълтък..5 дена поред и давам само това и вече и омръзна,не иска да яде ..нз какво да правя..и избиха едни ситни твърди на пипане пъпцичи..по крачетата и ръчичките и дупенцето.това дали е от топлото.често се изпотява докато спи,но си я къпя редовно..постоянно си лапа ръцете иска нещо все да дъвче,сърбят я венците,много е крива и не иска да яде..дали от пъпчиците,и има нещо..или от храната която повтарям само и само да повиши желязото.нз ..помогнете ми..кажете ми с нещо да мажа пъпчиците..и кажете ми в кой други храни или каши.плодове.меса..съдържат желязо..личната ни каза само пуешко броколи и чай от коприва..искам и Вашия съвет..