Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.
Правила на форума
Добави отговор

Репеленти - кои са най-ефикасните продукти?

18 Май 2011, 15:44

С идването на летния сезон зачестяват ухапванията от комари, мухи,пчели и оси. Кой е най-ефикасният продукт за защита от ухапвания от насекоми?

Re: Репеленти

18 Май 2011, 23:20

Винаги когато ходя на лов съм ползвал РАЙД OFF СКУДО - АКТИВ АЕРОЗОЛ и от опит мога да кажа че е добро и предпазва

Re: Репеленти

19 Май 2011, 11:51

Мога да споделя, че АУТАН СТИК е много ефикасен. Алергична съм към ухапване от комари, но това нещо ме спасява от неприятните ухапвания.

Re: Репеленти

18 Юли 2011, 11:22

Има едни много удобни лепенки по аптеките на натурална основа,които се лепят върху дрехите НЕ ВЪРХУ КОЖАТА.Могат да се лепят по крачолите на панталоните,шапки детски колички,брезента на палатката и др.Лесно се махат и действат 24часа не само срещу комари, а и срещу кърлежи и мухи.

Re: Репеленти

19 Юли 2011, 10:46

valdi2011 написа:Има едни много удобни лепенки по аптеките на натурална основа,които се лепят върху дрехите НЕ ВЪРХУ КОЖАТА.Могат да се лепят по крачолите на панталоните,шапки детски колички,брезента на палатката и др.Лесно се махат и действат 24часа не само срещу комари, а и срещу кърлежи и мухи.

Да ти кажа, не съм чувала за тия лепенки.

Re: Репеленти

20 Юли 2011, 10:59

Точно във Фрамар ги продават по 2.70лв.Доста са ефикасни,няма да съжаляваш.

Re: Репеленти

20 Юли 2011, 11:07

valdi2011 написа:Точно във Фрамар ги продават по 2.70лв.Доста са ефикасни,няма да съжаляваш.

Това ли имаш предвид?Изображение

Re: Репеленти

20 Юли 2011, 15:48

Ей точно тези лепенки ми препоръчаха от близката до нас аптека. Лепнах си върху шапката, защото ми се струват много забавки и ми отиват с тоалета. Много съм доволна. Аз лично не усещам специфичния мириз на лимонена трева, но явно комарите го усещат и не припарват.

Re: Репеленти

20 Юли 2011, 16:18

marulka написа:Ей точно тези лепенки ми препоръчаха от близката до нас аптека. Лепнах си върху шапката, защото ми се струват много забавки и ми отиват с тоалета. Много съм доволна. Аз лично не усещам специфичния мириз на лимонена трева, но явно комарите го усещат и не припарват.

Ще ме убедите да си купя и аз такива лепенки. :lol:

Re: Репеленти

25 Юли 2011, 09:39

Купих си такива лепенки, изпробвани са!! Наистина имат ефект, при това са много забавни с тия усмивчици :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5