Анален секс - всичко за аналния секс и още малко отгоре

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Може ли да е приятен първият анален секс?

Мнениеот S_Milenska » 09 Апр 2015, 11:44

За мен това не е нормално, както и оралния секс, все пак удоволствията трябва да имат граница!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Може ли да е приятен първият анален секс?

Мнениеот dinkog » 09 Апр 2015, 16:07

Използването на презерватив е много важно! :) другото е вече да се отпуснеш и тва е ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Може ли да е приятен първият анален секс?

Мнениеот rose_92 » 11 Апр 2015, 22:22

Извинявай, но ще те попитам - ти наистина ли обичаш приятеля си и си готова на тази стъпка или просто той те притиска и твоите съученички и приятелки вече ти се смеят, че още си девствена и ти затова бързаш? Аз не мога да разбера днешните тийнейджъри наистина..наречете ме старомодна, но за мен не е нормално от малки да мислят само за секс и да ПРАВЯТ и то постоянно да сменят партньорите..Това поне са моите наблюдения. Вместо да си изживеете детството както трябва, вие бързате да пораснете - не се притеснявай, цял живот имаш пред теб да правиш и вагинален, и орален, и анален, и какъвто искаш секс, но защо бързаш? :?
Първият път според мен трябва да си е нормален (имам предвид вагинален секс) и то с човек, когото обичаш и който те обича и държи на теб, защото ако е с някой, който се възползва от теб и после те зареже, вярвам, че няма да останеш очарована. И може би е добре да изчакаш някоя и друга годинка или ако твърдо си решила да не слушаш майка си и да загубиш девствеността си сега, то поне бъди внимателна и се пази, защото и от първия път може да стане голям гаф..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Може ли да е приятен първият анален секс?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Апр 2015, 10:17

Наистина звучи сякаш става въпрос на нещо от типа "просто, защото трябва". Трудно е да се признае в наши дни за девствеността, макар че е по-скоро повод за гордост. Но е факт, че и 12-14 годишни правят секс. В този случай наистина е най-добре да вземете и да се разберете с родителите ти, надали имат предвид, че като не искат да правиш секс, то не им пречи да правиш анален и орален. :|
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Може ли да е приятен първият анален секс?

Мнениеот Lollipop » 13 Апр 2015, 11:39

По-добре забрави за всякакъв вид секс и си намери хоби :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Може ли да е приятен първият анален секс?

Мнениеот mix_twix » 14 Апр 2015, 11:01

Момиче, не си много добре, да знаеш! Как може да си мислиш, че трябва да правиш анален секс и това видиш ли ще те пази девствена, обясни на майка си, че няма да я слушаш или изобщо не го прави. Или пък се споразумейте за някакви години, на които и ти и тя ще сте съгласни. Пък и да ти кажа, не е много готино от 15 годишна да ставаш плющялка ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Може ли да е приятен първият анален секс?

Мнениеот Slavena » 14 Апр 2015, 12:43

На мен винаги ми е бил много приятен, дори и аз като теб, започнах да правя първо анален секс, след това нормален и не съжалявам. Беше много хубаво и винаги ми е харесвало, дори повече.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Може ли да е приятен първият анален секс?

Мнениеот Леля Живка » 15 Апр 2015, 16:56

Slavena написа:На мен винаги ми е бил много приятен, дори и аз като теб, започнах да правя първо анален секс, след това нормален и не съжалявам. Беше много хубаво и винаги ми е харесвало, дори повече.

Ми не е лошо! Важното е да се почне от някъде :)
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Смятате ли, че е опасен аналният секс?

Мнениеот Mr.Eko » 25 Юни 2015, 15:47

Локумът написа:Ами не, не мисля така. От както както вече казах включихме секс играчките в домашното легло, жена ми стана по-разкрепостена и сега редовно упражняваме такъв секс, много е приятно и възбуждащо, използваме и анални топчета :mrgreen:

Ухаа явно богата гама от играчки сте си набавили, а понеже не съм много запознат тези анални топчета как точно се използват, на гаджето може и да й хареса ? :roll:
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Смятате ли, че е опасен аналният секс?

Мнениеот valiopaf » 25 Юни 2015, 16:44

Абе четох в едни сайтове, че е добре да се внимава, особено с аналните броеници, тъй като се оказва, че може въженцето да се къса, апък ваденето на останалата част ще е нечиста работа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта