Nadinka написа:Здравейте, д-р Кисьова, детенцето ми е на 2г. и 3м. По Ваша препоръка давах 3 месеца Имунобор кидс сироп, след това сменихме за 20 дена с Имуномикс сироп, след което в момента сме пак на Имунобор кидс някъде от края на януари. Искам да кажа, че съм много доволна от Имуномикс сироп, защото по това време започна да ходи на ясла, имаше болни дечица и не се разболя. Сега е болничка. Може ли пак да започнем Имуномикс сироп. Или Марсианци Умонофорте - става ли за по продължителен прием. Препоръчайте ми нещо. Благодаря!
Здравейте,
може да и давате от имуномикс плюс сироп три месеца- 20 дена го пие, 10 дни почива.
Поздрави,
д-р Кисьова