Здравейте, имам дете на 2г. и 2м. тази зима давах Имунобор кидс актив и силицеа 15сh по лекарско предписаниесега смених с Имуномикс сироп. Апетита му доста намаля питам се тези продукти влияят ли му. Пак по лекарско предписание от 2 дена взимаме ликоподиум 5 ch за апети , но е рано да се кажа има ли ефект.
Досега винаги е похапвал с желание.
Благодаря за отделеното време