12 Май 2014, 19:18
Здравейте скоро не са му правили микробиологично изследване виждат белите налепи и изписват антибиотик ,миналата година по това време ходихме на УНГ и той ни изписа антибиотик пусна кръвни излидвания и толкоз ,от саностола получи обрив ,от биозин ,изопринозина пък е доста вреден какво да му давам незнам ,незнам защо лекарите много трудно отпускат направления за носогърлен секрет
Поздрави
14 Май 2014, 14:18
nevi_86 написа:Здравейте скоро не са му правили микробиологично изследване виждат белите налепи и изписват антибиотик ,миналата година по това време ходихме на УНГ и той ни изписа антибиотик пусна кръвни излидвания и толкоз ,от саностола получи обрив ,от биозин ,изопринозина пък е доста вреден какво да му давам незнам ,незнам защо лекарите много трудно отпускат направления за носогърлен секрет
Поздрави
Здравейте,
колко пъти е боледувало детето ви от ангина за миналата и тази година? Добре е при следваща инфекция да се вземе гърлен секрет, за да се проведе лечение по антибиограма. Хубаво е да се направи консултация с УНГ, за да се изключи наличието на трета сливица. Може да давате имунобор кидс сироп по 5 мл сутрин на гладно и тонзилотрен три пъти по една таблетка дневно.
Поздрави,
д-р Кисьова
14 Май 2014, 14:28
Здравейте!
Колко ваксини има общо до 5месец.Питам защото нашата педиатърка ни каза пак да ходим на ваксина..на 27 ни вика за ваксина.а ние на 19 ще правим 5 месеца..вие казахте ,че в 5 месец няма ваксина.Благодаря!
14 Май 2014, 14:49
s_ivelina написа:Здравейте!
Колко ваксини има общо до 5месец.Питам защото нашата педиатърка ни каза пак да ходим на ваксина..на 27 ни вика за ваксина.а ние на 19 ще правим 5 месеца..вие казахте ,че в 5 месец няма ваксина.Благодаря!
Здравейте,
две ваксини се правят в родилния дом, една ваксина на първия месец, по две ваксини се слагат на 2-ри, 3-ти и 4-ти месец и следващата ваксина е на 6-тия месец. Направени ли са ви всички ваксини, може да имате забавяне в имунизациите и затова да се пада сега да ги правите? Колко пъти по две ваксини ви слагаха в двете крачета?
Поздрави,
д-р Кисьова
16 Май 2014, 14:20
1 ваксина в едното краче и 3 ваксини в двете крачета.трябва ли да има още ваксини..
нашата педиатърка ни вика сега пак на 27 май за още ваксини..точно ли са ваксините.
16 Май 2014, 15:21
s_ivelina написа:1 ваксина в едното краче и 3 ваксини в двете крачета.трябва ли да има още ваксини..
нашата педиатърка ни вика сега пак на 27 май за още ваксини..точно ли са ваксините.
Здравейте,
следващата ви ваксина е на 6 месечна възраст.
31 Юли 2014, 12:57
Здравейте,д-р Кисьова
синът ми се разболя за първи път,когато беше на 4 месеца и от тогава не минава месец без да е болен.Сега е на 1г.и 5месеца и най-големият му проблем е зачервено гърло.Не всеки път,когато му е зачервено гърлото има Т,само 2-3 пъти е бил с кашлица и сополи,но отидем ли до лекарката и ни казва,че сливиците му са зачервени и уголемени.Правили сме няколко пъти изследвания за гърлен и носен секрет,но не се изолира нищо.За последния месец и половина 3 пъти го лекува нашата лекарка,изписва ни Тантум Верде и Тонзилотрен,по 1 седмица се лекуваме и на следващата пак му е зачервено гърлото.До миналия вторник му пръсках в гърлото,а снощи му дадох последно Тонзилотрен,днес му погледнах гърлото и е доста червено.Не се храни,пие само течности, а днес е много отпаднал само лежи,което не е присъщо за него.Много се притеснявам вече,защото за една година е изпил доста лекарства и АБ,а ефект няма.Моля ви за съвет и какво мога да му давам за имунната система?
01 Авг 2014, 19:53
vanya_an написа:Здравейте,д-р Кисьова
синът ми се разболя за първи път,когато беше на 4 месеца и от тогава не минава месец без да е болен.Сега е на 1г.и 5месеца и най-големият му проблем е зачервено гърло.Не всеки път,когато му е зачервено гърлото има Т,само 2-3 пъти е бил с кашлица и сополи,но отидем ли до лекарката и ни казва,че сливиците му са зачервени и уголемени.Правили сме няколко пъти изследвания за гърлен и носен секрет,но не се изолира нищо.За последния месец и половина 3 пъти го лекува нашата лекарка,изписва ни Тантум Верде и Тонзилотрен,по 1 седмица се лекуваме и на следващата пак му е зачервено гърлото.До миналия вторник му пръсках в гърлото,а снощи му дадох последно Тонзилотрен,днес му погледнах гърлото и е доста червено.Не се храни,пие само течности, а днес е много отпаднал само лежи,което не е присъщо за него.Много се притеснявам вече,защото за една година е изпил доста лекарства и АБ,а ефект няма.Моля ви за съвет и какво мога да му давам за имунната система?
Здравейте,
може да давате три седмици Умкалор капки за три седмици и Тонзилотрен за 6-8 седмици. Добре е да го заведете да го прегледа и УНГ-специалист.
Поздрави,
д-р Кисьова
22 Авг 2014, 21:36
Здравейте д-р Кисиова!
Вече сме на 8 месеца и с идването на есента и идващите грипове,настинки,вируси,искам да предпазя моето дете.Моля Ви,препоръчайте ми добри имуностимуланти,и как да ги приема и колко време.Благодаря!Всичко добро!
06 Сеп 2014, 14:24
s_ivelina написа:Здравейте д-р Кисиова!
Вече сме на 8 месеца и с идването на есента и идващите грипове,настинки,вируси,искам да предпазя моето дете.Моля Ви,препоръчайте ми добри имуностимуланти,и как да ги приема и колко време.Благодаря!Всичко добро!
Здравейте,
може да давате по 4 мл от сиропа Уелкид сироп за бебе в продължение на един месец, след което да направите почивка поне две седмици.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.