от vanya_an » 31 Юли 2014, 12:57
Здравейте,д-р Кисьова
синът ми се разболя за първи път,когато беше на 4 месеца и от тогава не минава месец без да е болен.Сега е на 1г.и 5месеца и най-големият му проблем е зачервено гърло.Не всеки път,когато му е зачервено гърлото има Т,само 2-3 пъти е бил с кашлица и сополи,но отидем ли до лекарката и ни казва,че сливиците му са зачервени и уголемени.Правили сме няколко пъти изследвания за гърлен и носен секрет,но не се изолира нищо.За последния месец и половина 3 пъти го лекува нашата лекарка,изписва ни Тантум Верде и Тонзилотрен,по 1 седмица се лекуваме и на следващата пак му е зачервено гърлото.До миналия вторник му пръсках в гърлото,а снощи му дадох последно Тонзилотрен,днес му погледнах гърлото и е доста червено.Не се храни,пие само течности, а днес е много отпаднал само лежи,което не е присъщо за него.Много се притеснявам вече,защото за една година е изпил доста лекарства и АБ,а ефект няма.Моля ви за съвет и какво мога да му давам за имунната система?