Добави отговор

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

08 Сеп 2014, 18:58

Благодаря Ви за отговора ,а как да го давам.Уелкид.по колко мл ..ние още нямаме зъбчета..Благодаря.Поздрави!

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

11 Сеп 2014, 13:13

s_ivelina написа:Благодаря Ви за отговора ,а как да го давам.Уелкид.по колко мл ..ние още нямаме зъбчета..Благодаря.Поздрави!


Здравейте,
давайте веднъж дневно по 4 милилитра от сиропа Уелкид. Зъбчета ще се покажат скоро.

Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

29 Сеп 2014, 14:26

Здравейте д-р Кисиова!
Моето детенце е на 1г. и 10м. и искам да ми препоръчате някакви витамини за подсилване на имунната система, а и ни предстой да тръгнем на ясла, искам да я предпазя от настинки, вируси и т.н. Нашата педиатърка ни изписа наскоро Киндер фит по 5мл. на ден, аз ги слагам в сокчето и ги пие през нощта, само тогава не заглежда шишето. Колко време може да пие Киндер фит, и ако трябва после да сменя с нещо друго, какво да бъде. Предварително Ви благодаря, много ни помагате.

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

01 Окт 2014, 10:32

Здравей искам да ви попитам какви витамини да давам на сина си?Той е на 7 години и е злояд, искам витамините да са за апетит за да започне да се храни повече....

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

01 Окт 2014, 13:58

Здравейте! Сина ми е на 3г. и 8мес. Предстои му тръгване на детска градина, притеснява ме това че често боледува, зима, лято няма значение, той кара ангини и го лекуват с антибиотик.Правен му е гърлен секрет и нищо не се изолира. В момента пак е болен, понакашля и го водя на инхалации, лекувам го с бисептол, умкалор, тонзилотрен, ангин хил и сироп тусавит. Давам му витамини Alive вече втора опаковка по едно на ден, те са по 120 в кутия. Трябва ли да ги спра за почивка и какво да му дам да се подсили имунната му система?

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

01 Окт 2014, 14:21

Здравейте д-р Кисьова,
бих искала да ме посъветвате за адекватна имуностимулация на детенце на 1 година и 7 месеца. Предстои ни постъпване в детска ясла, а детето е с междукамерен дефект на сърцето. Непрекъснато ни плашат, че много ще боледува, затова ми се иска да я подсилим малко.

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

02 Окт 2014, 13:15

Nadinka написа:Здравейте д-р Кисиова!
Моето детенце е на 1г. и 10м. и искам да ми препоръчате някакви витамини за подсилване на имунната система, а и ни предстой да тръгнем на ясла, искам да я предпазя от настинки, вируси и т.н. Нашата педиатърка ни изписа наскоро Киндер фит по 5мл. на ден, аз ги слагам в сокчето и ги пие през нощта, само тогава не заглежда шишето. Колко време може да пие Киндер фит, и ако трябва после да сменя с нещо друго, какво да бъде. Предварително Ви благодаря, много ни помагате.


Здравейте,
може да давате Киндер фит сироп два месеца, след което да направите почивка един месец. Едновременно с това може да давате Имунобор кидс сироп по 5 мл дневно за три месеца.

Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

02 Окт 2014, 14:15

сиси83 написа:Здравей искам да ви попитам какви витамини да давам на сина си?Той е на 7 години и е злояд, искам витамините да са за апетит за да започне да се храни повече....


Здравейте,
може да му давате Апетон сироп, който съдържа пчелно млечице.

Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

02 Окт 2014, 14:26

fufi_d написа:Здравейте! Сина ми е на 3г. и 8мес. Предстои му тръгване на детска градина, притеснява ме това че често боледува, зима, лято няма значение, той кара ангини и го лекуват с антибиотик.Правен му е гърлен секрет и нищо не се изолира. В момента пак е болен, понакашля и го водя на инхалации, лекувам го с бисептол, умкалор, тонзилотрен, ангин хил и сироп тусавит. Давам му витамини Alive вече втора опаковка по едно на ден, те са по 120 в кутия. Трябва ли да ги спра за почивка и какво да му дам да се подсили имунната му система?


Здравейте,
може да давате Умкалор десет дни, след което да давате още двадесет дни- една опаковка Имуномикс сироп. Тонзилотрен може да давате продължително време- 6-8 седмици.

Поздрави,
д-р Кисьова

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

15 Окт 2014, 10:37

Здравейте ,искам да попитам по колко вит.С може да се дава на 7 месечно бебе.Ампулите са по 2мл,аз по колко може да дам.Благодаря.
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22