08 Сеп 2014, 18:58
Благодаря Ви за отговора ,а как да го давам.Уелкид.по колко мл ..ние още нямаме зъбчета..Благодаря.Поздрави!
11 Сеп 2014, 13:13
s_ivelina написа:Благодаря Ви за отговора ,а как да го давам.Уелкид.по колко мл ..ние още нямаме зъбчета..Благодаря.Поздрави!
Здравейте,
давайте веднъж дневно по 4 милилитра от сиропа Уелкид. Зъбчета ще се покажат скоро.
Поздрави,
д-р Кисьова
29 Сеп 2014, 14:26
Здравейте д-р Кисиова!
Моето детенце е на 1г. и 10м. и искам да ми препоръчате някакви витамини за подсилване на имунната система, а и ни предстой да тръгнем на ясла, искам да я предпазя от настинки, вируси и т.н. Нашата педиатърка ни изписа наскоро Киндер фит по 5мл. на ден, аз ги слагам в сокчето и ги пие през нощта, само тогава не заглежда шишето. Колко време може да пие Киндер фит, и ако трябва после да сменя с нещо друго, какво да бъде. Предварително Ви благодаря, много ни помагате.
01 Окт 2014, 10:32
Здравей искам да ви попитам какви витамини да давам на сина си?Той е на 7 години и е злояд, искам витамините да са за апетит за да започне да се храни повече....
01 Окт 2014, 13:58
Здравейте! Сина ми е на 3г. и 8мес. Предстои му тръгване на детска градина, притеснява ме това че често боледува, зима, лято няма значение, той кара ангини и го лекуват с антибиотик.Правен му е гърлен секрет и нищо не се изолира. В момента пак е болен, понакашля и го водя на инхалации, лекувам го с бисептол, умкалор, тонзилотрен, ангин хил и сироп тусавит. Давам му витамини Alive вече втора опаковка по едно на ден, те са по 120 в кутия. Трябва ли да ги спра за почивка и какво да му дам да се подсили имунната му система?
01 Окт 2014, 14:21
Здравейте д-р Кисьова,
бих искала да ме посъветвате за адекватна имуностимулация на детенце на 1 година и 7 месеца. Предстои ни постъпване в детска ясла, а детето е с междукамерен дефект на сърцето. Непрекъснато ни плашат, че много ще боледува, затова ми се иска да я подсилим малко.
02 Окт 2014, 13:15
Nadinka написа:Здравейте д-р Кисиова!
Моето детенце е на 1г. и 10м. и искам да ми препоръчате някакви витамини за подсилване на имунната система, а и ни предстой да тръгнем на ясла, искам да я предпазя от настинки, вируси и т.н. Нашата педиатърка ни изписа наскоро Киндер фит по 5мл. на ден, аз ги слагам в сокчето и ги пие през нощта, само тогава не заглежда шишето. Колко време може да пие Киндер фит, и ако трябва после да сменя с нещо друго, какво да бъде. Предварително Ви благодаря, много ни помагате.
Здравейте,
може да давате Киндер фит сироп два месеца, след което да направите почивка един месец. Едновременно с това може да давате Имунобор кидс сироп по 5 мл дневно за три месеца.
Поздрави,
д-р Кисьова
02 Окт 2014, 14:15
сиси83 написа:Здравей искам да ви попитам какви витамини да давам на сина си?Той е на 7 години и е злояд, искам витамините да са за апетит за да започне да се храни повече....
Здравейте,
може да му давате Апетон сироп, който съдържа пчелно млечице.
Поздрави,
д-р Кисьова
02 Окт 2014, 14:26
fufi_d написа:Здравейте! Сина ми е на 3г. и 8мес. Предстои му тръгване на детска градина, притеснява ме това че често боледува, зима, лято няма значение, той кара ангини и го лекуват с антибиотик.Правен му е гърлен секрет и нищо не се изолира. В момента пак е болен, понакашля и го водя на инхалации, лекувам го с бисептол, умкалор, тонзилотрен, ангин хил и сироп тусавит. Давам му витамини Alive вече втора опаковка по едно на ден, те са по 120 в кутия. Трябва ли да ги спра за почивка и какво да му дам да се подсили имунната му система?
Здравейте,
може да давате Умкалор десет дни, след което да давате още двадесет дни- една опаковка Имуномикс сироп. Тонзилотрен може да давате продължително време- 6-8 седмици.
Поздрави,
д-р Кисьова
15 Окт 2014, 10:37
Здравейте ,искам да попитам по колко вит.С може да се дава на 7 месечно бебе.Ампулите са по 2мл,аз по колко може да дам.Благодаря.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.