Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот kauda » 07 Май 2015, 19:39

Оф, аз вече си мисля, че работата е там, че йо-хо означава не вечно на диета, а вечно дебела... :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Lollipop » 08 Май 2015, 10:24

kauda написа:Оф, аз вече си мисля, че работата е там, че йо-хо означава не вечно на диета, а вечно дебела... :roll:

хахаха еее, ти ни уби просто от желание за каквото и да е било! :(
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Rali_hr » 08 Май 2015, 12:23

Тогава какъв е смисъла изобщо да сме на диета, след като ще си останем дебели? :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Локумът » 08 Май 2015, 15:07

Rali_hr написа:Тогава какъв е смисъла изобщо да сме на диета, след като ще си останем дебели? :)

Няма пълно щастие, Рали мома. Като не искаш йо-йо то поне месец -два след края на диетата е добре да не ядеш като за последно :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот kalinka-kuku » 08 Май 2015, 15:37

Локумът написа:
Rali_hr написа:Тогава какъв е смисъла изобщо да сме на диета, след като ще си останем дебели? :)

Няма пълно щастие, Рали мома. Като не искаш йо-йо то поне месец -два след края на диетата е добре да не ядеш като за последно :)

Според мен това е най-голямата грешка, която може да се направи - диета няколко месеца или години и после бам - с килограмите отгоре. Беше ми много забавно в един друг форум, преди години, една жена беше давана като пример и тя самата се държеше доста надменно, защото беше свалила над 20кг. от теглото си много стриктно, докато случайно не се разбра след известно време, че при нея се наблюдава този йо-йо ефект, и беше се върнала почти в началото.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот kauda » 08 Май 2015, 16:15

Marsu, това вече емалко лицемерно обаче! Не че не ми се е случвало да съветвам хората за отслабване когато съм качла някое килце, но внимавам много какво впечатление ще им създам, иначе е смешно!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Neven498 » 11 Май 2015, 14:55

kauda написа:Marsu, това вече емалко лицемерно обаче! Не че не ми се е случвало да съветвам хората за отслабване когато съм качла някое килце, но внимавам много какво впечатление ще им създам, иначе е смешно!

Че то съвет за отслабване е много трудно да се дава, поради простата причина, че при всеки е доста индивидуално. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Kaya » 11 Май 2015, 15:26

Neven498 написа:
kauda написа:Marsu, това вече емалко лицемерно обаче! Не че не ми се е случвало да съветвам хората за отслабване когато съм качла някое килце, но внимавам много какво впечатление ще им създам, иначе е смешно!

Че то съвет за отслабване е много трудно да се дава, поради простата причина, че при всеки е доста индивидуално. ;)

Ако не си даваме съвети и не разказваме нашите истории, то каква полза има да казваш на някой, че отслабваш? :D
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Neven498 » 12 Май 2015, 10:01

Kaya написа:Ако не си даваме съвети и не разказваме нашите истории, то каква полза има да казваш на някой, че отслабваш? :D

Не казваш, просто го правиш. :P
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот MerryPop » 12 Май 2015, 16:28

Neven498 написа:
Kaya написа:Ако не си даваме съвети и не разказваме нашите истории, то каква полза има да казваш на някой, че отслабваш? :D

Не казваш, просто го правиш. :P

Ааа казваш, казваш, то това си е мотивация, ако се опитваш и след това скришно от себе си хапваш куп непозволени неща и се чудиш защо не става... тоо никой няма да обърне внимание, но при положение, че си разгласил, както казват хората, от хорски срам ще се опиташ да се държиш на положение :lol:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта