Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот BeenieGal » 10 Дек 2014, 12:56

Обръщам се към дамите във форума с тази тема, понеже по-често се случват неуспехи на мъжете в леглото, а ние не искаме те да се срамуват и да се чувстват неудобно от нас, нали? :roll: :) :)
img_2604.gif
img_2604.gif (27.48 KiB) Прегледано 889 пъти
Няма начин да не ни се е случвало да послъжем в леглото или поне до сега не съм чувала за такава жена, която да не го е правила! :roll:
Ама дали това може да предотврати сексуалните проблеми в зародиш или напротив - мъжът да стане по-самоуверен и да си мисли, че жъне невероятни успехи всеки път, докато жената вече се чуди как да изохка, за да покаже на любовника си, че може и по-добре да се представи :D :D

Е, смятате ли, че в крайна сметка малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми или по-скоро само ще се задълбочат? При вас имаше ли успехи и в какво по-точно се изявяваха те? :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот nadqta » 10 Дек 2014, 13:14

Смятам, че когато става дума за бързото приключване, например е доста по-добре да го послъжеш, отколкото да го накараш да се чувства в пъти по-зле като си замълчиш :idea: Иначе не лъжа, като не съм успяла да финиширам, не съм, от какво има да се притеснява толкова?! :?: :?:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот Snejna » 10 Дек 2014, 14:41

Е, понякога е полезно да послъжем малко, особено жените, мъжете не знам дали лъжат. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот gomez123 » 10 Дек 2014, 17:24

Snejna написа:Е, понякога е полезно да послъжем малко, особено жените, мъжете не знам дали лъжат. :roll:

При тях смятам е малко по-трудно, понеже всичко е пред теб, но винаги може да ти каже, че вкусът ти е прекрасен докато всъщност му се надига, ама не онова в панталоните, а вечерята :roll: :mrgreen: :mrgreen:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Дек 2014, 17:29

gomez123 написа:
Snejna написа:Е, понякога е полезно да послъжем малко, особено жените, мъжете не знам дали лъжат. :roll:

При тях смятам е малко по-трудно, понеже всичко е пред теб, но винаги може да ти каже, че вкусът ти е прекрасен докато всъщност му се надига, ама не онова в панталоните, а вечерята :roll: :mrgreen: :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: :lol: нямаше друг начин просто да ни откажеш от секса!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот Kremiliya » 11 Дек 2014, 15:27

Дамите повече слъгваме, отколкото мъжете да ни лъжат сякаш, или пък мъжете може би не искат да си признаят недоволството от жената, с цел да не я обидят. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот S_Milenska » 11 Дек 2014, 17:51

Смятам, особено ако става въпрос за някакво положение, в което психически могат повече да се развалят нещата ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот Krum » 12 Дек 2014, 12:30

Помагат, как, и аз съм лъгал, случвало се е жената да стои като пън и аз да ѝ кажа после, че е било много хубаво :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот Rali_hr » 13 Дек 2014, 14:20

Разбира се, че са за добро, това са така наречените благородни лъжи. Случвало ми се е да казвам на мъжа ми, че е било много хубаво, а не ми е било, но е бил изморен или нещо такова, все пак постарал се е :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Смятате ли, че малките лъжи в леглото могат да предотвратят някои сексуални проблеми?

Мнениеот Mon_ton » 04 Мар 2015, 17:48

Не пречи, понякога да си премълчим нещо, освен ако това не се превърне в някакъв постоянен модел, от който вече не можем да избягаме, затова понякога - може, но не и постоянно да лъжем и да подбиваме собствените си усещания и удоволствия за сметка на това.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта