Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Май 2015, 13:33

Сетих се за една много еконастроена моя позната, която искаше храната, която яде да е най-близко до природата, бе направо си беше суровоядка, че и за мен малко луда. :)) Таа покрай сещането ми за тази жена се замислих за многократните пелени и дамски превръзки и най-вече второто. :mrgreen:
Те изглеждат и така дори, което е още по-шокиращото! :shock:
41W5xT3mIgL._SY300_.jpg
41W5xT3mIgL._SY300_.jpg (11.88 KiB) Прегледано 835 пъти


Не знам хубаво са ЕКО, планетата не е застрашена да бъде превърната в бунище не превръзките, но все пак многократна?! Платнена!? :shock: :o Това е връщане преди стотина години май!
Вие бихте ли ползвали многократни превръзки, няма ли да ви е странно да са в семейството ви мъжът ви да ви види да си търкате на чешмата превръзката? :roll: Тъй че на въпроса без повече излишни мисли: Бихте ли ползвали многократни превръзки? :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Anka » 28 Май 2015, 14:00

Аааа, не! Много гадно звучи това, а и наистина не ми се иска да препирам превръзките си, достатъчно ми е гнусно цялото им ползване, че и да взема да ги пера на ръка, а те няма да изглеждат толкова хубаво и добре, както тези на снимката, а ще са раздърпани и деформирани.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Bambaa » 28 Май 2015, 14:38

Това ми звучи твърде нехигиенично, по принцип и аз не намирам за необходимо да замърсявам излишно природата, но пък това е прекалено, особено като си представя да съм по цял ден на работа и в един момент да ми се наложи да си сменя многократната превръзка... и после какво правим? :roll:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Malina » 28 Май 2015, 14:42

Не разбира се, не бих ползвала и на мен не ми харесва да си мия.. нещата. Предпочитам да ги хвърля в коша! ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот qwerryyy » 28 Май 2015, 15:56

Изглеждат много хубаво, но защото са нови, нали? Като цяло ми изглеждат хубаво, но от друга страна е доста гнусно и неприятно.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот exotic » 28 Май 2015, 16:07

Не мисля, че ще можем да спасим природата с минус пакет превръзки месечно :!:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Май 2015, 16:08

exotic написа:Не мисля, че ще можем да спасим природата с минус пакет превръзки месечно :!:

Можем май, като сме толкова милиарди жени всяка с пакет превръзки на месец, но все пак ...:))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Gorica23 » 28 Май 2015, 17:38

Изглежда практично, но да си кажа не бих ползвала. Не си представям да си нося в чантата една такава, а и не знам дали е конфортно, дали пропускат...
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Lollipop » 29 Май 2015, 07:47

Gorica23 написа:Изглежда практично, но да си кажа не бих ползвала. Не си представям да си нося в чантата една такава, а и не знам дали е конфортно, дали пропускат...

До колкото знам, имат вътре сменяща се подложка :shock: И да речем няма да пропускат, няколко часа, както обикновената еднократна превръзка, предполагам, чисто попиващо ще са със същия ефект. Но идеята как ще си сменям някаква подложка под зацапания плат... :o И после ще бързам да изпирам, за да не остане някое петно и тя все пак ще се оцвети още след първото ползване. И аз ще подкрепя горните коментари "природата да ме извинява". :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2015, 11:06

ми то като се зацапа не знам колко приятно би могло да бъде, а и четох ,че могат да се съхраняват мокри до следващо пране, представям си ги в коша за пране сложени, или е специална кофа, абсолютна гадост.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта