Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота
Правила на форума
Добави отговор

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

04 Апр 2016, 16:08

Как разбираш дали се развиват? Влизаш при някой, който си видял сайта му в интернет, отиваш в лъскав кабинет и говориш с него. Как ще разбереш дали има опит и се развива?

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

07 Апр 2016, 13:50

няма как да не направиш разлика между доктори. каквото и да си видял предварително, когато усетиш личното му отношение към теб, как подхожда към проблема ти, виждаш че целта му да постигнете резултат, усещаш опитна ръка при процедури

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

07 Апр 2016, 15:23

Лесно в наши дни могат да се разберат мненията на негови пациенти, така че това е начина, а и като говорите се разбира дали между вас има необходимата химия, да се оставиш в ръцете на този човек.

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

07 Апр 2016, 17:15

Видях един крем на Лореал, дневен, за над 35 г. Според вас заслужава ли си да си го купя или изобщо да не се занимавам с такива?

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

10 Апр 2016, 15:19

klara написа:Видях един крем на Лореал, дневен, за над 35 г. Според вас заслужава ли си да си го купя или изобщо да не се занимавам с такива?

Ако искаш добра козметика, купи си хубав крем, аз бих предпочела vichy, определено са качествени. Лавилин също са добри, за тях не съм сигурна дали имат кремове за поддържане, но Лореал не бих си взела, това е много евтина козметика, ако искаш добри резултати и то безопасни за кожата ти.

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

11 Апр 2016, 11:18

не се води само марката, уверявай се кремовете винаги да са подходящи и като тип за твоята кожа.

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

11 Апр 2016, 13:07

Дерматолога ми казва кои кремове са подходящи за моята кожа, дава ми списък и сама си избирам. Така практикуваме,защото преди време си запуших порите.

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

11 Апр 2016, 13:46

Определено, ако се търси ефект за подобряване на кожата, а не само да се намажеш с крем, защото ти е суха, е най-добре да се търси мнението на дерматолог, да види състоянието на кожата, да прецени на този тип кожа кой крем е най-подходящ и още хиляди фактори.

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

12 Апр 2016, 11:24

Gorica23 как така си запуши порите с крем? знам че гримовете го правят, не знаех за кремове. с какво го оправихте това?

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

12 Апр 2016, 11:41

Не знаех, че и кремовете могат да донесат толкова големи вреди, като запушването на порите! :eek:
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25