Добави отговор

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

26 Май 2016, 10:07

m0n4eto написа:а ако остане такъв участък без коса заради белег, това лекува ли се някак или си остава завинаги?


Няма как да се излекува, върху белега после не расте коса.

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

27 Май 2016, 14:20

Kaya написа:Може би зависи от размера на разреза и колко е бил голям липома. Аз имам белег на главата от друго, но пак се еналагало шиене и въпреки че е било като дете, на мястото нямам коса. ;)

Моят разрез беше около 4см, не е правен в детска възраст, наистина не мога да го намеря, странното е че върху липома нямах коса :roll:

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

30 Май 2016, 14:04

А сега имаш ли коса на това място?

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

31 Май 2016, 16:51

nefertiti написа:А сега имаш ли коса на това място?

Ами не виждам белега, значи имам коса, преди да махнат липома почти нямах, разтеше излиняла, това беше и една от причините да го махна, като духнеше вятър и се вишдаше грозна цицина.

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

08 Юни 2016, 09:35

Странна работа. Сигурно е стоял между кожата и над фоликулите и не е давал на косъмчетата да пробият, а като са го махнали се е освободил пътя. Преди колко време те беше? Понеже казват, че има някаква вероятност пак да се уплътнява. Ти нещо напипвала ли си отново там?

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

08 Юни 2016, 09:52

Може ли да се появи пак на същото място? Аз мисля,че като се махне веднъж, не би трябвало да се появи отново.

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

10 Юни 2016, 11:13

Мисля, че не е изключено. Нали за да се образува трябва да е има някакъв дребен дефект в тъканите на това място, което да е било предпоставка да се задържи там мазнина.

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

10 Юни 2016, 12:26

penny написа:Може ли да се появи пак на същото място? Аз мисля,че като се махне веднъж, не би трябвало да се появи отново.

Може да се появи, разбира се, може да се появи и след удар на някое място.

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

10 Юни 2016, 15:10

Предупредиха ме, че може пак да се появи, но да чукам на дърво, няма индикации за поява.

Re: Липом на лице - съвет за най-естетично премахване?

10 Юни 2016, 16:01

Дано и да няма и да не се появява. Може и години да минат.
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12