Правила на форума
Добави отговор

Re: КЛУБ "Направи си сам"

04 Ное 2011, 10:02

Margo написа:
qproin написа:Нека в тази тема да споделим опита си в това да се справим сами с нещо, за което по принцип плащаме. все пак е криза и смятам, че подобни съвети няма да са излишни....а и само се замислете ако успеете да се справите сами с маникюра, педикюра и премахване на излишното окосмяване, колко ще спестите за месец? Ние сме българи- заложено ни е да можем да се справим с всичко.
Чакам предложение- идеята да спестим време и пари.

Заглавието на темата ми звучи като да направя маса от макара за високоволтов кабел или бар за спиртни напитки от старо буре.
Що се отнася до коментара по-долу аз от години не ходя на маникюр :) За нещо, което мога да направя и сама не давам пари. Да всяка седмица съм с перфектен маникюр и пестя следно по 15-20 лева.

Напълно съм съгласна. Аз след като родих се наложи за да се грижа изключително сама за външността си. Точно в това ми беше идеята- аз например с една кола маска от 1 лв си почиствам цялото тяло- и ефекта е спестяване на време и пари, а освен всичко смятам, че е и по-хигиенично. Дори приятелки, които бяха фенове на козметика се отказаха от това "удоволствие" и започнаха да се почистват сами.

Re: КЛУБ "Направи си сам"

04 Ное 2011, 11:08

аз правя кутии за събиране на разни неща, примерно кутия от обувки облепям с хартия на картинки, стават много сладки ;)

Re: КЛУБ "Направи си сам"

11 Ное 2011, 22:58

аз залагам на домашно приготвените маски за коса и лице

Re: КЛУБ "Направи си сам"

11 Ное 2011, 23:04

lallali написа:аз правя кутии за събиране на разни неща, примерно кутия от обувки облепям с хартия на картинки, стават много сладки ;)

а за какво ползваш кутиите?

Re: КЛУБ "Направи си сам"

11 Ное 2011, 23:48

От долната част на кутия от шоколадови бонбони тези на Сушард, например, които са с широк борд могат да станат чудесни рамки за снимки, картини...

Re: КЛУБ "Направи си сам"

30 Сеп 2014, 15:38

Не си падам по друго творчество, освен кулинарното!

Re: КЛУБ "Направи си сам"

26 Ное 2014, 16:54

Обичам да правя много и различни неща, почти всяка вечер се занимавам с нещо, било то да си сгъвам листчета, но да има нещо, у нас навсякъде има оставено по нещо ръчно направено :lol:
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2