Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот Zofia » 18 Яну 2017, 09:19

Търся съвет от дамите тук, а ако има и лекар, който може да помогне, въпреки, че смятам, че е на психологическа основа.
Имам ужасно дълги периоди на запек, когато не мога да ходя до тоалетната с течение на много дни. Имала съм периоди, в които какво ли не правя, но поне 7 дни не мога да ходя по голяма нужда. Това ми се появи през тийн годините /сега съм на 27/, вече съм свикнала, още на втория ден намалявам храната, минавам на богати на фибри храни, взимам очистителни, накрая лекарства, обикновено отнема поне 5 дни.
Това е единият проблем. Правя секс от 17 годишна, смея да твърдя, че съм особено чувствена и обичам добрата любов, падам си по нестандартни преживявания, както и по хубави мъже - типично за една красива жена на 27, нали :)
Лошото започна в последните няколко години, когато за периодите на запек започнах да губя цялото си либидо. Не мога да се отпусна, не усещам нищо, изнервена съм, дори и само да помисля за секс, започва да ми се повръща.
Партньорът ми не издържа, помисли, че има друг, защото вече не можех да бъда същата пламенна жена и любовница. Напълно нормално, когато от разкрепостения сексуален живот се превърнахме в спокойно спяща двойка. Напълно го разбирам.
Има ли други сестри по неволя с такъв проблем и взаимовръзка със запек и липса на либидо? Дали не карам някакъв много ранен климактериум, а запекът да няма нищо общо?? Ще се радвам и ако лекар ми коментира...
Zofia
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Яну 2017, 09:07

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот analizatorka » 18 Яну 2017, 09:57

Напълно нормално според мен, когато имаш запек и проблем със стомаха да не гориш в леглото :smile: . И аз като имам такъв период и ми е подут стомаха не само секс, нищо не ми се прави и нямам настроение за нищо. Първо оправи проблема със запека и тогава всичко друго ще се нареди. Промени храненето, намали месото.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот Zofia » 18 Яну 2017, 10:07

analizatorka написа:Напълно нормално според мен, когато имаш запек и проблем със стомаха да не гориш в леглото :smile: . И аз като имам такъв период и ми е подут стомаха не само секс, нищо не ми се прави и нямам настроение за нищо. Първо оправи проблема със запека и тогава всичко друго ще се нареди. Промени храненето, намали месото.

Вегетарианка съм от 5 години, но това не помогна особено.
Zofia
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Яну 2017, 09:07

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот analizatorka » 18 Яну 2017, 10:50

Приятелят ти не може ли да прояви малко разбиране, не те ли вижда, че имаш сериозен проблем? Един запек може да ти скапе и настроение и всичко. Щом си вегетарианка, ми е малко странно, че имаш такъв проблем. Пиеш ли достатъчно течности?
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот miron » 18 Яну 2017, 11:55

Zofia написа:
analizatorka написа:Напълно нормално според мен, когато имаш запек и проблем със стомаха да не гориш в леглото :smile: . И аз като имам такъв период и ми е подут стомаха не само секс, нищо не ми се прави и нямам настроение за нищо. Първо оправи проблема със запека и тогава всичко друго ще се нареди. Промени храненето, намали месото.

Вегетарианка съм от 5 години, но това не помогна особено.

Като си вегетарианка, да не би да си хапваш повече филии, картофи, ориз, сирене, кашкавали и мляко? Вегетарианския режим може и да не е чак толкова полезен. Проблемът ти е в храненето, няма друга причина. А медикаментите спират функцията на червата. Ако трябва приемай пробиотици, за да подобриш здравето на червата и да ги стимулираш.
А за другото.. :) дали пречи на секса, ми се вижда до някъде логично, защото все пак е един дискомфорт и тежест, никой в такова състояние няма да се чувства добре да прави секс.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот kauda » 18 Яну 2017, 14:47

Леле, каква интересна тема! :mrgreen: Според мен ти реално проблем нямаш, освен запека, така че се опитай да си го решиш.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот balsam » 18 Яну 2017, 17:03

По-скоро пречи на качеството на секса според мен :smile: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот Guppy » 18 Яну 2017, 17:24

Реши си проблемите със запека, не си представям какво е да ми е тежко на корема и да правя секс, нормално да се чувстваш зле.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот iwoni » 18 Яну 2017, 22:33

Може пък от секса да се раздвижат нещата, нали движението също оказва добро въздействие върху червата и перисталтиката. :smile:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Пречи ли ви запекът в секса? Аз имам проблем и с двете...

Мнениеот Мурка » 20 Яну 2017, 11:55

Проблема ти е баш в главата, сама си го написала, което значи си го осъзнала и естествено в добавка със запека. Хората тук са обобщили, а аз като човек страдащ от запек през по-голямата част от живота си и вече мисля с решен проблем ще ти напиша закуската която ме избави от запека. Да подчертая, че като имах проблем със изхождането вообще не закусвах и буквално се насилвах, за да закусвам.
Кисело мляко (истинско - богато на пробиотици е) + лъжичка сусамов тахан + лъжица ленено семе. Разбърквам го от вечерта и сутринта хапвам това.
Избавиш ли се от запека и секса ще ти се нареди, разбира се и човека ти ако е Ок.
Два зетя ще ме люлеят и една снаха ще ми пее..само да остарея
Изображение
Аватар
Мурка
 
Мнения: 23
Регистриран на: 19 Фев 2013, 16:52

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron