Как да изберем техника ?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Как да изберем техника ?

Мнениеот Saiman » 28 Фев 2012, 21:51

Искам да си купя пералня за около 600 - 700 лв. като гледам пералните нищо не ми говорят като параметри и като марки също.Ако някой знае нещо повече да пише.
Saiman
 
Мнения: 26
Регистриран на: 09 Фев 2012, 22:44

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот bisertaskov » 28 Фев 2012, 22:22

Здравейте,
избора на пералня е много труден защото има достатъчно модели и марки на пазара.Марковите са доста скъпи и не всеки може да си позволи.AEG и Miele, ми харесват много и са добри перални но са доста скъпички, качество на добра цена.Най накрая се спрях на GORENJE, поносима цена и добро качество.Трябва да се избягват всички италиански перални и китайски.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот upsurd » 28 Фев 2012, 22:24

Аз пък искам да си купя телевизор, и се затруднявам в избора си.Чета много противоречиви мнения за марки и т.н.Не съм наясно и екстрите на телевизора така че ако някой може да сподели от личен опит.
upsurd
 
Мнения: 23
Регистриран на: 08 Яну 2012, 11:08

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Изабел » 03 Мар 2012, 13:20

По отношение на пералните знам че маркерът за най-добро е А+++.
Аз харесвам Аристон,моята е А+,но е няколко години,друга която ми спря окото беше на Бош.

По отношение на ТВ,моята любима марка е Филипс,на съпруга Панасоник,така че това доминира у дома.

Брандът Горение нещо не ми вдъхва доверие.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот S_Milenska » 25 Фев 2015, 13:15

bisertaskov написа:Здравейте,
избора на пералня е много труден защото има достатъчно модели и марки на пазара.Марковите са доста скъпи и не всеки може да си позволи.AEG и Miele, ми харесват много и са добри перални но са доста скъпички, качество на добра цена.Най накрая се спрях на GORENJE, поносима цена и добро качество.Трябва да се избягват всички италиански перални и китайски.

Че то има ли нещо, което не е китайско? Ние си взехме сякаш последно BOSСH пералня. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Kremiliya » 25 Фев 2015, 15:32

Е то е ясно, че всичко е китайско, в наши дни всичко идва от Китай, въпросът е да купуваш известни марки на нормални за уреда цени, а не да вземаш нещо неизвестно за малко пари.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Lollipop » 27 Фев 2015, 18:14

Правилно, всичко е китайско, то няма нещо, което да не идва от Китай, че да искаме техника да си намерим от друго място и все пак ако намерим произведено в Корея е истински късмет и по-голяма гаранция за качество :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот Krum » 04 Мар 2015, 15:21

Аз избирам според цената и марката да е известна, пердпочитам по-скъпото с по-голяма гаранция.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Мар 2015, 17:33

И аз съм консервативна, имам едни цени, които съм си определила в главата и се придържам към тях, печка, перялня и подобни приемам около 600-700лв, а хладилници около 1200 и си избирам известни марки, които да отговарят на моите финансови критерии. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да изберем техника ?

Мнениеот svetlozara » 22 Юли 2015, 15:00

rabotnata pchela написа:И аз съм консервативна, имам едни цени, които съм си определила в главата и се придържам към тях, печка, перялня и подобни приемам около 600-700лв, а хладилници около 1200 и си избирам известни марки, които да отговарят на моите финансови критерии. :mrgreen:

Оф, доста са ти завишени критериите, но и аз с еубедих, че ако искаме качествени неща трябва да са по-скъпи иначе се налага често да си купуваме, което е безсмислено. :!:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта