Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

01 Юни 2015, 17:06

rabotnata pchela написа:На мен много ми влияят ярките цветове, чак ми се замотава главата, тогава винаги гледам да отида някъде на по-тъмно и да си затворя очите, докато си починат, това е единствения вариант за да ми отпочинат очите.

добър ход, и аз гледам да си затворя очите, макар че те са ми благодарни и досега не са ме предавали :)

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

02 Юни 2015, 08:06

Не знам, но е най-добре, дори да нямате нужда от диоптър да имате очила за компютъра, защото ако сте по цял ден на компа то очите ви буквално се смилат.

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

02 Юни 2015, 13:34

При компютрите, освен ако не са тия праисторическите, няма необходимост от цайси. Трябва да си навлажнявате очите, ама момичетата не ви знам как ще си размацотвате гримовете при тия условия :D

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

02 Юни 2015, 13:48

Bass написа:При компютрите, освен ако не са тия праисторическите, няма необходимост от цайси. Трябва да си навлажнявате очите, ама момичетата не ви знам как ще си размацотвате гримовете при тия условия :D

С вода ли си навлажняваш очите? :Р

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

03 Юни 2015, 11:19

miron написа:
Bass написа:При компютрите, освен ако не са тия праисторическите, няма необходимост от цайси. Трябва да си навлажнявате очите, ама момичетата не ви знам как ще си размацотвате гримовете при тия условия :D

С вода ли си навлажняваш очите? :Р

Не, с шампанско и сълзи. :mrgreen:

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

03 Юни 2015, 11:34

Bass написа:
miron написа:
Bass написа:При компютрите, освен ако не са тия праисторическите, няма необходимост от цайси. Трябва да си навлажнявате очите, ама момичетата не ви знам как ще си размацотвате гримовете при тия условия :D

С вода ли си навлажняваш очите? :Р

Не, с шампанско и сълзи. :mrgreen:

Не съжалявам, че влезнах в тази тема, осигурих си сълзите за деня! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

08 Сеп 2015, 17:13

Bass написа:
miron написа:
Bass написа:При компютрите, освен ако не са тия праисторическите, няма необходимост от цайси. Трябва да си навлажнявате очите, ама момичетата не ви знам как ще си размацотвате гримовете при тия условия :D

С вода ли си навлажняваш очите? :Р

Не, с шампанско и сълзи. :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Не си добре мойто момче :)) хаха :)

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

26 Фев 2016, 12:49

Защо очилата за компютър да не вършат работа? Аз мислех да си взема, защото много ми се изморяват очите от компа. Иначе като се прибера не гледам нито телевизия, нито телефон и компютър.

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

03 Юни 2016, 15:21

balsam написа:Защо очилата за компютър да не вършат работа? Аз мислех да си взема, защото много ми се изморяват очите от компа. Иначе като се прибера не гледам нито телевизия, нито телефон и компютър.

защото се предполага, че монитора не е от тея праискорическите, които са с кенескоп да те разбива направо и да те облъчва. Сега лед мониторите си светят целите и няма този проблем с очите.

Re: Как да помогнем на очите ни да си отпочинат?

06 Юни 2016, 15:02

Колкото и да са модернизирани и изчистени от вредни облъчвания, мисля, че пак мониторите си оказват влияние на очите. Иначе няма после да си ги чувстваш като понички. Вярно, не е като старите, но пак има. Моите очи много се изморяват, когато има смесена светлина - хем лампата е светната, хем има дневна светлина. От време на време се заглеждам през прозореца да ми починат малко очите.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7