Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 12 Авг 2015, 14:56

благодаря ви за подкрепата.:) дано и други момичета с подобен проблем вече да знаят за какво става въпрос.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот kauda » 12 Авг 2015, 16:54

Успех с лечението, много са гадни подобен тип инфекции но няма начин :(
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 13 Авг 2015, 12:19

annamaria написа:здравейте! извинете, че дълго време не се включвах, но започнах лечение. да ви кажа честно малко бях шокирана от изследванията и резултатите, но в крайна сметка това е положението. бях насочена към венеролог по чието настояване ми направиха специализирано изледване за уреаплазма и с това дефакто проблемът бе разкрит. а именно тази повтаряща се бактериална вагиноза. сега съм по-спокойна, защото се знае причината и съответно започнах лечение.

Явно съм невежа, не бях и чувала за уреаплазма, къде го правят това изследване? :!:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 13 Авг 2015, 14:18

Lisandra написа:
annamaria написа:здравейте! извинете, че дълго време не се включвах, но започнах лечение. да ви кажа честно малко бях шокирана от изследванията и резултатите, но в крайна сметка това е положението. бях насочена към венеролог по чието настояване ми направиха специализирано изледване за уреаплазма и с това дефакто проблемът бе разкрит. а именно тази повтаряща се бактериална вагиноза. сега съм по-спокойна, защото се знае причината и съответно започнах лечение.

Явно съм невежа, не бях и чувала за уреаплазма, къде го правят това изследване? :!:


като отидох при докторката тя ми го направи. след това го изпраща в лаболатория, където вече се изследва. и след това отидох при нея за резултатите. не се чувствай невежа, да ти кажа честно повечето жени май въобще не бяхме чували за подобни изследвания. нали затова сме тука да обменяме опит.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 14 Авг 2015, 12:06

annamaria написа:
Lisandra написа:
annamaria написа:здравейте! извинете, че дълго време не се включвах, но започнах лечение. да ви кажа честно малко бях шокирана от изследванията и резултатите, но в крайна сметка това е положението. бях насочена към венеролог по чието настояване ми направиха специализирано изледване за уреаплазма и с това дефакто проблемът бе разкрит. а именно тази повтаряща се бактериална вагиноза. сега съм по-спокойна, защото се знае причината и съответно започнах лечение.

Явно съм невежа, не бях и чувала за уреаплазма, къде го правят това изследване? :!:


като отидох при докторката тя ми го направи. след това го изпраща в лаболатория, където вече се изследва. и след това отидох при нея за резултатите. не се чувствай невежа, да ти кажа честно повечето жени май въобще не бяхме чували за подобни изследвания. нали затова сме тука да обменяме опит.

Разпитвам, защото и аз се боря с едно течение, но не откриват някакъв проблем, била съм чиста, а такова не са ми правили. Аз сама си нося изследванията, иначе ми излиза много скъпо, затова питам къде. :!:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Snejna » 14 Авг 2015, 12:56

Преди била ли си така, има жени, които просто имат без причина по-засилено течение, особено около овулацията и преди цикъл и то остава 1 седмица от месеца "чиста" :D
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 14 Авг 2015, 14:16

Lisandra, ами да ти кажа честно на мен не ми излезе скъпо,в смисъл такъв, че не съм плащала допълнително за изследването в лаболаторията. докторката на място ми видя бактериалната вагиноза и след това ми препрати другите изследвания към лаболаторията. а относно течението, както казва Snejna не винаги има точно определена причина за това. в този смисъл ти препоръчвам да прочетеш тази статия, полезна е:
http://www.drkaliasheva.com/articles/tr ... nie-i-koga
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 17 Авг 2015, 11:23

annamaria написа:Lisandra, ами да ти кажа честно на мен не ми излезе скъпо,в смисъл такъв, че не съм плащала допълнително за изследването в лаболаторията. докторката на място ми видя бактериалната вагиноза и след това ми препрати другите изследвания към лаболаторията. а относно течението, както казва Snejna не винаги има точно определена причина за това. в този смисъл ти препоръчвам да прочетеш тази статия, полезна е:
http://www.drkaliasheva.com/articles/tr ... nie-i-koga


Благодаря за статията, ще я прочета сега та дано малко се поуспокоя. може и от стрес да ми се проявява това течение.
иначе аз си мислех, че тези изследвания са отделно и за вяко се плаща. :?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот puhcheto » 17 Авг 2015, 12:44

Lisandra написа:
annamaria написа:Lisandra, ами да ти кажа честно на мен не ми излезе скъпо,в смисъл такъв, че не съм плащала допълнително за изследването в лаболаторията. докторката на място ми видя бактериалната вагиноза и след това ми препрати другите изследвания към лаболаторията. а относно течението, както казва Snejna не винаги има точно определена причина за това. в този смисъл ти препоръчвам да прочетеш тази статия, полезна е:
http://www.drkaliasheva.com/articles/tr ... nie-i-koga


Благодаря за статията, ще я прочета сега та дано малко се поуспокоя. може и от стрес да ми се проявява това течение.
иначе аз си мислех, че тези изследвания са отделно и за вяко се плаща. :?

Ами обикновено си е така :arrow: отделно си плащаш за всяко нещо, евала на жената, че не е кожодер като останалите и в същото време си разбира от работата :idea: :)
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 18 Авг 2015, 12:05

puhcheto написа:
Lisandra написа:
annamaria написа:Lisandra, ами да ти кажа честно на мен не ми излезе скъпо,в смисъл такъв, че не съм плащала допълнително за изследването в лаболаторията. докторката на място ми видя бактериалната вагиноза и след това ми препрати другите изследвания към лаболаторията. а относно течението, както казва Snejna не винаги има точно определена причина за това. в този смисъл ти препоръчвам да прочетеш тази статия, полезна е:
http://www.drkaliasheva.com/articles/tr ... nie-i-koga


Благодаря за статията, ще я прочета сега та дано малко се поуспокоя. може и от стрес да ми се проявява това течение.
иначе аз си мислех, че тези изследвания са отделно и за вяко се плаща. :?

Ами обикновено си е така :arrow: отделно си плащаш за всяко нещо, евала на жената, че не е кожодер като останалите и в същото време си разбира от работата :idea: :)


определено съм съгласна. честно казано повечето доктори гледат как да те ужулят с някоя друга таксичка. учудих се като попитах дали трябва да си платя за това изследване и се оказа,че не. друг е също така въпросът, че докторката не само си разбира от работата,но и че определено има подход към пациента. обясняваше ми за същността на инфекцията много разбираемо и в същото време ме успокои, че нещата ще се оправят. :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта