Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Harmony » 18 Авг 2015, 14:35

puhcheto написа:
Lisandra написа:
annamaria написа:Lisandra, ами да ти кажа честно на мен не ми излезе скъпо,в смисъл такъв, че не съм плащала допълнително за изследването в лаболаторията. докторката на място ми видя бактериалната вагиноза и след това ми препрати другите изследвания към лаболаторията. а относно течението, както казва Snejna не винаги има точно определена причина за това. в този смисъл ти препоръчвам да прочетеш тази статия, полезна е:
http://www.drkaliasheva.com/articles/tr ... nie-i-koga


Благодаря за статията, ще я прочета сега та дано малко се поуспокоя. може и от стрес да ми се проявява това течение.
иначе аз си мислех, че тези изследвания са отделно и за вяко се плаща. :?

Ами обикновено си е така :arrow: отделно си плащаш за всяко нещо, евала на жената, че не е кожодер като останалите и в същото време си разбира от работата :idea: :)

Все пак не е ли добре да се посети лекар и в такива случаи на поява на бяло течение, при положение, че предишни месеци, в зависимост от фазата на цикълът, не се е появявало :roll:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 19 Авг 2015, 13:57

между другото Harmony е права. понякога течението може да няма строго обективна причина, но пък от друга страна за собствено спокойствие би могло да се отиде на лекар. Lisandra, чвстваш ли необходимост,че трябва да отидеш на преглед или статията като я прочете, смяташ, че нямаш повод да се притесняваш?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот dessiblond » 19 Авг 2015, 14:59

annamaria написа:между другото Harmony е права. понякога течението може да няма строго обективна причина, но пък от друга страна за собствено спокойствие би могло да се отиде на лекар. Lisandra, чвстваш ли необходимост,че трябва да отидеш на преглед или статията като я прочете, смяташ, че нямаш повод да се притесняваш?

Аз току-що прочетох статията, но е някак твърде успокоителна, аз не бих се надявала на такова нещо, от друга страна, все пак е писано от лекар, много ме изненада, преди време имах раничка и една лекарка ме нарочи, че не съм била ходила на прегледи достатъчно често, въпреки че на 6 месеца ходих при въпросната, та от тази гледна точка... май е добре да се посещават ;)
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 19 Авг 2015, 15:42

dessiblond написа:
annamaria написа:между другото Harmony е права. понякога течението може да няма строго обективна причина, но пък от друга страна за собствено спокойствие би могло да се отиде на лекар. Lisandra, чвстваш ли необходимост,че трябва да отидеш на преглед или статията като я прочете, смяташ, че нямаш повод да се притесняваш?

Аз току-що прочетох статията, но е някак твърде успокоителна, аз не бих се надявала на такова нещо, от друга страна, все пак е писано от лекар, много ме изненада, преди време имах раничка и една лекарка ме нарочи, че не съм била ходила на прегледи достатъчно често, въпреки че на 6 месеца ходих при въпросната, та от тази гледна точка... май е добре да се посещават ;)



много неправилен подход от страна на тази докторка. поне според мен. достатъчно ни е притеснено, когато имаме някакъв интимен проблем, та да ни нарочват докторите, че едва ли не сме безотговорни още повече утежнява ситуацията. така че и подхода на доктора е важен,за да ни олекне, когато имаме някакъв проблем.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот ManiJani » 19 Авг 2015, 16:02

annamaria написа:
dessiblond написа:
annamaria написа:между другото Harmony е права. понякога течението може да няма строго обективна причина, но пък от друга страна за собствено спокойствие би могло да се отиде на лекар. Lisandra, чвстваш ли необходимост,че трябва да отидеш на преглед или статията като я прочете, смяташ, че нямаш повод да се притесняваш?

Аз току-що прочетох статията, но е някак твърде успокоителна, аз не бих се надявала на такова нещо, от друга страна, все пак е писано от лекар, много ме изненада, преди време имах раничка и една лекарка ме нарочи, че не съм била ходила на прегледи достатъчно често, въпреки че на 6 месеца ходих при въпросната, та от тази гледна точка... май е добре да се посещават ;)



много неправилен подход от страна на тази докторка. поне според мен. достатъчно ни е притеснено, когато имаме някакъв интимен проблем, та да ни нарочват докторите, че едва ли не сме безотговорни още повече утежнява ситуацията. така че и подхода на доктора е важен,за да ни олекне, когато имаме някакъв проблем.

Точно така е, затова и харесвам Каляшева, но нямам възможността често да отскачам до София за прегледи :|
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 20 Авг 2015, 10:15

ManiJani, малко са докторите като нея за съжаление. повечето те гледат накриво и в ръцете...а ти откъде си какъв проблем имаше,за да отидеш при доктор Каляшева? извинявай,че те питам,знам,че въпросът е личен. :oops: :oops:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот ManiJani » 20 Авг 2015, 11:02

annamaria написа:ManiJani, малко са докторите като нея за съжаление. повечето те гледат накриво и в ръцете...а ти откъде си какъв проблем имаше,за да отидеш при доктор Каляшева? извинявай,че те питам,знам,че въпросът е личен. :oops: :oops:

Имах си едно гадже, което не можеше с една, но го разбрах доста по-късно, след като ми се появиха кондиломи :| беше доста неприятно, но се радваме, че е минало имам си неедно наум :!:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 20 Авг 2015, 13:42

ManiJani написа:
annamaria написа:ManiJani, малко са докторите като нея за съжаление. повечето те гледат накриво и в ръцете...а ти откъде си какъв проблем имаше,за да отидеш при доктор Каляшева? извинявай,че те питам,знам,че въпросът е личен. :oops: :oops:

Имах си едно гадже, което не можеше с една, но го разбрах доста по-късно, след като ми се появиха кондиломи :| беше доста неприятно, но се радваме, че е минало имам си неедно наум :!:



опасни гъдиники са това мъжете. :x хващащ го, обаче те отричат до край. и после не били виновни... :twisted:
аман от непокорните им характери,все търсят чуждо да ударят. браво на теб,че си го превъзмогнала и сега си имаш едно наум,винаги трябва да си имаме едно наум с тях.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот ManiJani » 20 Авг 2015, 14:00

annamaria написа:
ManiJani написа:
annamaria написа:ManiJani, малко са докторите като нея за съжаление. повечето те гледат накриво и в ръцете...а ти откъде си какъв проблем имаше,за да отидеш при доктор Каляшева? извинявай,че те питам,знам,че въпросът е личен. :oops: :oops:

Имах си едно гадже, което не можеше с една, но го разбрах доста по-късно, след като ми се появиха кондиломи :| беше доста неприятно, но се радваме, че е минало имам си неедно наум :!:



опасни гъдиники са това мъжете. :x хващащ го, обаче те отричат до край. и после не били виновни... :twisted:
аман от непокорните им характери,все търсят чуждо да ударят. браво на теб,че си го превъзмогнала и сега си имаш едно наум,винаги трябва да си имаме едно наум с тях.


Да, това беше по-смешното, че отричаше, едва ли не се опита да ми прехвърли вината :lol: :lol:
А за едното наум, имах го и въпреки това сглупих толкова жестоко! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 20 Авг 2015, 14:16

ManiJani, пълен глупак и нахалник е бил. съжалявам,че ти го казвам, ама аз бих му забила и шамар заради наглостта. не завиждам на другите момичета дето е бил с тях, сигурно са пропищели. :roll:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта