Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

08 Яну 2015, 17:45

Аз съм клиент на виваком, ами всичките са ми еднакви честно да ви кажа, няма голяма разлика нито в плановете нито в услугите им.

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

13 Юли 2015, 14:36

Malina написа:Аз съм клиент на виваком, ами всичките са ми еднакви честно да ви кажа, няма голяма разлика нито в плановете нито в услугите им.

В момента на Мтел предлагат неограничени разговори към всички, което е доста изкушаващо, а цената с интернет е към 25лв.

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

13 Юли 2015, 15:57

rabotnata pchela написа:
Malina написа:Аз съм клиент на виваком, ами всичките са ми еднакви честно да ви кажа, няма голяма разлика нито в плановете нито в услугите им.

В момента на Мтел предлагат неограничени разговори към всички, което е доста изкушаващо, а цената с интернет е към 25лв.

Оо Виваком имат доста по-добра оферта - 1000 мин към всички с 2000 МБ интеренет за 15 лева :idea: много съм доволна, защото си запазих и номера!

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

13 Юли 2015, 16:26

Хм, тази оферта не съм я намирала! Сега съм на някаква 500минути към всички за 15лв, интернета ми не знам колко е но е доста бърз и никога не ми е свършвал !:)

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

14 Юли 2015, 10:30

Malina написа:Хм, тази оферта не съм я намирала! Сега съм на някаква 500минути към всички за 15лв, интернета ми не знам колко е но е доста бърз и никога не ми е свършвал !:)

Много зависи и как го ползваш, аз слушам доста музика от интернет и затова имам нужда винаги от мнооого мнооого, ама това ми звучи привлекателно, днес ще отида да питам Вивакомците :D

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

14 Юли 2015, 11:03

Аз слушам музика от телефона ми и предпочитам да си кача песни, отколкото да слушам от интернет, освен ако не е някоя определена, тогава мога да си пусна, но иначе не. Използвам услугите на М-тел и съм доволна, от близо 15 години съм техен абонат. :)

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

17 Юли 2015, 16:52

Mon_ton написа:Аз слушам музика от телефона ми и предпочитам да си кача песни, отколкото да слушам от интернет, освен ако не е някоя определена, тогава мога да си пусна, но иначе не. Използвам услугите на М-тел и съм доволна, от близо 15 години съм техен абонат. :)

Хаххахахаххахах ти не си добре :lol: :lol: Както и да е, извинявай, предполагам си им заклет почитател, ама на мене малко ми е трудно да го възприема.
Иначе като става въпрос за интернет, то се чудя как да си прекарам wifi у дома, задължително ли трябва да си купя аз рутер, независимо от доставчика или има такива, които дават необходимото, за да имаш и wifi :roll:

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

20 Яну 2016, 13:13

Мисля, че всикчи имат нужда от закупуването на допълнителен рутер за Wifi :)

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

05 Апр 2017, 11:02

У нас даже имаме 2 рутера , защото wifi-то от едната стая не успява да обхване целия апартамент (макар и да не е голям).
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3