Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове
Правила на форума
Добави отговор

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

18 Сеп 2015, 16:22

Kremiliya написа:Да, не тичам и не спортувам, но по 2 часа на ден се разхождах, започнах да се прибирам сама, иначе преди постоянно се чудих на коя кола или на кой автобус да се кача.

Това е предостатъчно за човек, който не се движи изобщо, за от скоро започнах да ходя по толкова и ми е супер ;) Вечер все гледам да се прибера пеша от работа и всичко ми е 6+ :mrgreen:

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

19 Сеп 2015, 10:15

Всичко е по-добре от стоенето по цял ден, това е истината. :) Дали ще са разходки, тичане, каране на колело, някакъв тренажор вкъщи - всичко е добре дошло. ;)

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

22 Сеп 2015, 14:42

S_Milenska написа:Всичко е по-добре от стоенето по цял ден, това е истината. :) Дали ще са разходки, тичане, каране на колело, някакъв тренажор вкъщи - всичко е добре дошло. ;)

Така е и не малко статии се изписаха за това как буквално седенето ни скъсява живота, а и аз сама по себе си започнах да го забелязвам, откакто не съм постоянно на крак с детето, то ми се отразява! :D

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

23 Сеп 2015, 16:01

защо не си комбинирате разходките с карането на колело? :)

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

29 Сеп 2015, 15:53

Mon_ton написа:защо не си комбинирате разходките с карането на колело? :)

Най-добрата идея, всеки обича да кара колело, не е изморително както тичането и е супер приятно :)

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

25 Окт 2015, 09:36

Fancy написа:
S_Milenska написа:Всичко е по-добре от стоенето по цял ден, това е истината. :) Дали ще са разходки, тичане, каране на колело, някакъв тренажор вкъщи - всичко е добре дошло. ;)

Така е и не малко статии се изписаха за това как буквално седенето ни скъсява живота, а и аз сама по себе си започнах да го забелязвам, откакто не съм постоянно на крак с детето, то ми се отразява! :D

Така е, на по 20-30 години сме в отвратително здравословно състояние, не можем да направим и 10 крачки, без да се задъхаме, определено е тревожно :!:

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

11 Авг 2016, 17:02

Затова разходките са идеалния начин за начинаещи да се движат. Приятно, подобрява кръвообращението и не натоварва толкова. Като добием повече тренинг, продължаваме с каране на колело, тичане.

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

12 Авг 2016, 10:43

Тичането само по себе си също не е толкова лошо, но иска голям тренинг от гледна точка на това, че трябва да се диша супер правилно, то поддържа издръжливостта, когато си хванеш темпото.

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

12 Авг 2016, 12:07

Имам една колежка, която се захвана с някакът тип аеробика, ходи доста и се прибира пеша от работа и идва пеш на работа. Веднага си пролича разликата във външния ѝ вид, стегна се и т.н, въпреки че не е прменила почни храненето си и не е свалила килограми, които има излишни. ;)

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

17 Дек 2016, 19:56

комбинира се перфектно, :bouncymulticolor: изпитано...
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6