Цистити и пиелонефрити при жени - онлайн консултация с нефролог

Тук можете да зададете въпроси по темата урология и нефрология, да се консултирате и да споделите мнения за здравни проблеми.

Re: Цистити и пиелонефрити при жени - онлайн консултация с нефролог

Мнениеот IvanaTodorova » 05 Апр 2020, 13:48

Здравейте,
От година поне имам черни и кафеникави ивици под всички нокти на ръцете.Храня се здравословно мисля че съм здрава,но доста ме притеснява този проблем на какво може да се дължи.Като искам да допълня,че често боледувам от цистит възможно ли е да се дължи на това.
Благодаря ви много !
IvanaTodorova

Мнениеот Петя.Петрова1 » 12 Дек 2020, 16:05

Здравейте, 3 седмица имам температура от 37,1 до 37,4 37,5 като я вдигна.Преди 2 години имах остър пиелонефрит,в следствие на цистит.Правих си ПКК,която е в норма и урина с повишени нитрити,левкоцити и бактерия.Моля за Вашето мнение!
Прикачени файлове
Screenshot_20201212-145829_Gallery.jpg
Screenshot_20201212-145829_Gallery.jpg (699.67 KiB) Прегледано 143 пъти
Петя.Петрова1

Мнениеот Дени » 14 Май 2021, 19:03

Здравейте, лекувам Е. коли. Първо пих Монурал, след това Бисептол, а сега и Лефлокс.. пия и Д Маноза.
Имам чувството че не мога да се изпишкам докрай, и е болезнено в областта на уретрата при натиск. Усещам и някакви бодежи, не мога да определя сухота ли е.. сложих вчера и днес цикатридина вагинални глобули, но е леко болезнено, в самия вход при слагането..
Отделно преди това съм приемала и слагала какво ли не за Кандида и бактериална вагиноза..
като флажил, клион Д, полижинакс, макмирор, микомакс и още много такива подобни
Не знам какво да правя вече..
Дени

Предишна

Назад към Урология и нефрология