Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот exotic » 25 Сеп 2014, 15:47

Преди бях чула, че жените след скандал не е редно да се закачат, т.е. сексът за помиряване, не е нещото, което може да ги успокои и помири, тъй като след това известно време все още обмислят проблема. :idea: От моя гледна точка си е точно така и чак се ядосвам, че се правят, че нищо не е станало.
Нещата при мъжете, разбира се, не стоят по този начин или поне това бях чела.
sled skandal.jpg
sled skandal.jpg (18.31 KiB) Прегледано 1459 пъти

Как смятате, че стоят нещата може ли сексът за помиряване да бъде най-страстен или това зависи колко лют е бил скандалът, например :? Ако пък не е така, при какви обстоятелства сте забелязали, че правите най-страстен секс? :?
Смятате ли, че от ключово значение е полът, т.е. сексът може да бъде по-страстен и без скандал или зависи от други фактори? :?
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот Мади Ранчева » 25 Сеп 2014, 15:52

Точно от това зависи - от човека и няма никакво значение от пола, има мъже, които след скандал се сърдят по 5 дни, тъй като са се оказали наранени и дори внимание няма да ти обърнат, не се и сещат за страстен секс. ;) Понеже аз съм пълно перде и не ми пука общо взето от това какво е било преди и радвам се на момента, не мисля за какво сме се карали :!:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот bojo_kolev » 25 Сеп 2014, 16:56

мой има нещо вярно, жените го играят по-злопаметни или по-наранени, ама какъв е смисълът при положение, че пак се стига до същото :D
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот Krum » 13 Яну 2015, 14:28

никога не съм правил секс за сдобряване, не го използвам като начин за помирение.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот franky » 22 Апр 2015, 16:59

Krum написа:никога не съм правил секс за сдобряване, не го използвам като начин за помирение.

Лошо, много си изпуснал, тогава сякаш не килограми, а тонове емоции ти падат от плещите!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот Lisica » 22 Апр 2015, 19:49

franky написа:
Krum написа:никога не съм правил секс за сдобряване, не го използвам като начин за помирение.

Лошо, много си изпуснал, тогава сякаш не килограми, а тонове емоции ти падат от плещите!

:o :o :o :o Добре де, може ли да е .. не го разбирам аз, не мисля, че това е начина да се помирят хората.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот Snejna » 23 Апр 2015, 09:57

На мен това ми е любимата част, винаги е по-специално и има много голяма експлозия на чувства, та много е добро.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот Kaya » 23 Апр 2015, 11:06

И аз си мисля, че сексът за помиряване е много важен в една връзка, той е като запазена марка, че нещата ще се оправят. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот Lili_pili » 23 Апр 2015, 12:30

На мен не ми се получава това със секса за помиряване сякаш :(((
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Смятате ли, че сексът за помиряване е най-страстен или това зависи от пола?

Мнениеот Локумът » 23 Апр 2015, 13:40

На мен скандалът не ми действа хич възбуждащо, а по-скоро ми иде да пребия жената, отколкото да правя друго с нея. Не мога след като ме е изкарала извън кожата ми после да върша другото "нещо".
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта