Четка за зъби - еластичност на косъма и видове четки

Re: Четка за зъби

Мнениеот valiart » 25 Окт 2011, 22:41

Това по повод на подържането /бръсненето/ една приятелка разказва" "По това, до колко често подържам интимната си прическа, съдя за честотата на сексуалия си живот". Но аз си мисля, че подържането във всяко отношение, първо е уважение към теб самия!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Четка за зъби

Мнениеот kriskiss2001 » 26 Окт 2011, 09:01

valiart написа:Това по повод на подържането /бръсненето/ една приятелка разказва" "По това, до колко често подържам интимната си прическа, съдя за честотата на сексуалия си живот". Но аз си мисля, че подържането във всяко отношение, първо е уважение към теб самия!

Аз пък много обичам жена с прическа, действа ми афродизиакално, по-секси е и подчертава всяка гънчица, иначе пусито е като на девственица
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Четка за зъби

Мнениеот Margo » 26 Окт 2011, 09:46

kriskiss2001 написа:
valiart написа:Това по повод на подържането /бръсненето/ една приятелка разказва" "По това, до колко често подържам интимната си прическа, съдя за честотата на сексуалия си живот". Но аз си мисля, че подържането във всяко отношение, първо е уважение към теб самия!

Аз пък много обичам жена с прическа, действа ми афродизиакално, по-секси е и подчертава всяка гънчица, иначе пусито е като на девственица

Върнах се назад към коментарите и все още не мога да си отговоря, как от четката за зъби стигнахте до интимната прическа?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Четка за зъби

Мнениеот kriskiss2001 » 26 Окт 2011, 11:56

Margo написа:
kriskiss2001 написа:
valiart написа:Това по повод на подържането /бръсненето/ една приятелка разказва" "По това, до колко често подържам интимната си прическа, съдя за честотата на сексуалия си живот". Но аз си мисля, че подържането във всяко отношение, първо е уважение към теб самия!

Аз пък много обичам жена с прическа, действа ми афродизиакално, по-секси е и подчертава всяка гънчица, иначе пусито е като на девственица

Върнах се назад към коментарите и все още не мога да си отговоря, как от четката за зъби стигнахте до интимната прическа?

Прояви малко фантазия, от четка за зъби може да се стигне навсякъде ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Четка за зъби

Мнениеот Margo » 26 Окт 2011, 12:02

Има достатъчно теми във форума за описване на фантазиите, нека в тази тема говорим за четки за зъби! Кво ще кажете а?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Четка за зъби

Мнениеот kriskiss2001 » 26 Окт 2011, 12:11

Margo написа:Има достатъчно теми във форума за описване на фантазиите, нека в тази тема говорим за четки за зъби! Кво ще кажете а?

Консервативна си, иначе си права. Аз ползвам четка с мек косъм, пробвала ли си от китайския избелващ прах?
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Четка за зъби

Мнениеот qproin » 26 Окт 2011, 15:05

Margo написа:Има достатъчно теми във форума за описване на фантазиите, нека в тази тема говорим за четки за зъби! Кво ще кажете а?

Вината е моя, малко изкривих темата, ама и другите я подеха. Извинете :roll:
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Четка за зъби

Мнениеот kriskiss2001 » 26 Окт 2011, 15:09

qproin написа:
Margo написа:Има достатъчно теми във форума за описване на фантазиите, нека в тази тема говорим за четки за зъби! Кво ще кажете а?

Вината е моя, малко изкривих темата, ама и другите я подеха. Извинете :roll:

Нямаш вина, форумите са, за да се пита, отговаря, дискутира, понякога и хумор да има. Забавно е ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Четка за зъби

Мнениеот southern_sun » 27 Окт 2011, 12:52

kriskiss2001 написа:
Margo написа:Има достатъчно теми във форума за описване на фантазиите, нека в тази тема говорим за четки за зъби! Кво ще кажете а?

Консервативна си, иначе си права. Аз ползвам четка с мек косъм, пробвала ли си от китайския избелващ прах?

Какъв е тоя китайски избелващ прах?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Четка за зъби

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 12:57

southernsun написа:
kriskiss2001 написа:
Margo написа:Има достатъчно теми във форума за описване на фантазиите, нека в тази тема говорим за четки за зъби! Кво ще кажете а?

Консервативна си, иначе си права. Аз ползвам четка с мек косъм, пробвала ли си от китайския избелващ прах?

Какъв е тоя китайски избелващ прах?

В кръгла кутия като крем за ръце Атрикс, само че е бледорозов, под форма на прах, слага се на зъбите и се търкат като с паста, но след като си измила зъбите си с паста. И после стават гладки и страхотни, но не търкай силно да не разкървавиш венците :!:
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със стоматологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта