Правила на форума
Добави отговор

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

05 Окт 2015, 13:11

Смятам, че дори и самата история да не е супер затрогваща, то чувството, което ви е накарало да стигнете до там е по-важното, а то няма как да не бъде повече от прекрасно :idea:

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

28 Окт 2015, 15:11

borkova написа:Смятам, че дори и самата история да не е супер затрогваща, то чувството, което ви е накарало да стигнете до там е по-важното, а то няма как да не бъде повече от прекрасно :idea:

Разбира се, всяка любов си има страхотна история, ценна само за двамата влюбени, дори и д ане е като на филм, важен е резултата :)

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

29 Окт 2015, 12:31

Snejna написа:Страхотни истории, особено Кaya историята ти е уникална! Прииска ми се да изживея всичко това с теб сякаш! :oops:
Аз срещнах моят съпруг още в училище имахме си една лапешка ученическа любов, която взе, че се оказа устойчива и накрая учихме в университет заедно и след 10 години връзка сключихме брак :)

Успявате ли да удържите на връзката си и на еднообразието толкова време, мен това винаги ме е карало да се чувствам странно :)

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

03 Ное 2015, 15:55

Anka написа:Успявате ли да удържите на връзката си и на еднообразието толкова време, мен това винаги ме е карало да се чувствам странно :)

Защо се притесняваш? :) Ако любовта от големите, то винаги ще има щастлив край, а дали е с много минало зад гърба си или не това няма значение. Ние самите си пазим любовта. :kisscheek:

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

16 Ное 2015, 13:54

Не знам дали се удържа, ама след като има хора, които остаряват заедно, значи се получават нещата! :roll:

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

16 Ное 2015, 14:54

Струва ми се, че и на най-големите любови... историите им невинаги са достатъчно чисти или поне в по-големия процент от случаите!

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

16 Ное 2015, 15:24

MGB написа:Струва ми се, че и на най-големите любови... историите им невинаги са достатъчно чисти или поне в по-големия процент от случаите!

Какво значи, че не са достатъчно чисти? :roll:

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

30 Дек 2015, 14:25

Смятам, че истинските ми любови не са една и две, аз обичам толкова хора, вярно с времето не сте така близки вече, но чувството остава такова взаимно...

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

16 Мар 2016, 12:27

red_eyes написа:Смятам, че истинските ми любови не са една и две, аз обичам толкова хора, вярно с времето не сте така близки вече, но чувството остава такова взаимно...


Дори да е свършила любовта важното е да се помнят хубавите моменти!

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

18 Мар 2016, 13:13

red_eyes написа:Смятам, че истинските ми любови не са една и две, аз обичам толкова хора, вярно с времето не сте така близки вече, но чувството остава такова взаимно...

Когато става въпрос за любовта, онази, която ни прави семейство, то тя мисля, че е една, или поне една -две към днешна дата. И аз обичам много хора, но не те са моя избор и моята голяма любов.
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9