Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми
Правила на форума
Добави отговор

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

30 Ное 2015, 13:56

Jully написа:Аз също не подкрепям мастурбирането, все едно да кажа, няма да излизам днес с приятели или да се срещам с някой, защото ще мастурбирам. Не е чак толкова велико нещо сътворено от вселената. :roll:

Е, всеки има свободно време, а и това не означава да отдаде живота си на самозадоволяване...

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

30 Ное 2015, 14:48

Някои наистина се забавляват така, за мен лично това не е удоволствие, на което аз самата бих се отдала, по-скоро ще избера нещо друго за правене пред това да се занимавам със себе си. :) Но както казахме въпрос на избор. :)

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

30 Ное 2015, 15:17

Аз не виждам нищо лошо да се маструбира, понякога разбира се. Всеки ден ми се вижда вече странно. Понякога го правя и се чувствам много добре. :)

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

30 Ное 2015, 18:13

Anka написа:Аз не виждам нищо лошо да се маструбира, понякога разбира се. Всеки ден ми се вижда вече странно. Понякога го правя и се чувствам много добре. :)

При всеки човек и това си има периоди, не смятам, че може да е много често това явление в продължение на кой знае колко време...

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

26 Яну 2016, 16:48

Да бе, може може, мой приятел мастурбираше всеки ден, нещата се оправиха когато си хвана приятелка, ама пак го правеше, докато я нямаше. :mrgreen:

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

26 Яну 2016, 17:18

mix_twix написа:Да бе, може може, мой приятел мастурбираше всеки ден, нещата се оправиха когато си хвана приятелка, ама пак го правеше, докато я нямаше. :mrgreen:

Какво всъщност ви притеснява в този факт?

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

29 Яну 2016, 13:54

Освен да се претъркаш не виждам нищо друго обезпокоително. :wink:

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

29 Яну 2016, 17:09

nadqta написа:
mix_twix написа:Да бе, може може, мой приятел мастурбираше всеки ден, нещата се оправиха когато си хвана приятелка, ама пак го правеше, докато я нямаше. :mrgreen:

Какво всъщност ви притеснява в този факт?

Лелеее, как да не е притеснително :) Че имал ли е време за друго?!

Re: На една ръка разстояние.

20 Дек 2019, 15:46

Не става ли дума за самозадоволяване? ММммм, приятна и интересна тема, но как можем да разпуснем, кажете :)

Крем за мастурбация

12 Фев 2023, 00:24

Здравейте, моля да ме посъветвате кой крем, коя марка е най-безопасен за мастурбация. Благодаря! :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5