Безопасни играчки за нашите деца

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Re: Безопасни играчки за нашите деца

Мнениеот Kaya » 31 Авг 2015, 13:12

Джиповете с дистанционно са само по 100лв, мои приятели взеха такъв на детето си, истината е, че самите деца не изпитват удоволствие да играят с играчките си .
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Безопасни играчки за нашите деца

Мнениеот Mon_ton » 01 Сеп 2015, 11:32

Много зависи от детето, сегашните деца мисля, че са пренаситени с различни ненужни неща как да им харесва или да им е интересно нещо, след като имат компютри. Смятам, че точно те са им най-интересни и най-любими, всякакви електронни неща, а и е нормално с оглед на околния свят.
Играчките са за най-малките, най-добре е да са подходящи и с качествени продукти, не харесвам играчките от евтина пластмаса.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Безопасни играчки за нашите деца

Мнениеот silver933 » 08 Сеп 2015, 16:11

Mon_ton написа:Много зависи от детето, сегашните деца мисля, че са пренаситени с различни ненужни неща как да им харесва или да им е интересно нещо, след като имат компютри. Смятам, че точно те са им най-интересни и най-любими, всякакви електронни неща, а и е нормално с оглед на околния свят.
Играчките са за най-малките, най-добре е да са подходящи и с качествени продукти, не харесвам играчките от евтина пластмаса.

Лошо няма да имат децата, важното е да се научат да ценят това, което имат. А що се отнася до безопасността съм казвал и преди по-добре без, а да не е за сметка на безопасността!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Предишна

Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта