Галина Тодорова – психолог-консултант

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет от медицинския екип на "Фрамар".

Re: Галина Тодорова – психолог-консултант

Мнениеот pepi.mitova » 26 Апр 2020, 00:02

Здравейте не зная дали страдам от депресия но преди година се започна с световъртеж, повишаване на кръвното, от там се почна с паник атаки може би и страх да остана сама за да не падна и да няма кой да ме намери и да ми помогне лошото е ходих на скенер, на ямр на снимки и на всичко излезе само шипове във врата вече една година съм почти всеки ден така пия хапчета но нищо има дни които да рядкост все повече в които да не съм почувствала нищо.
pepi.mitova

Мнениеот Galina Todorova » 05 Май 2020, 20:44

pepi.mitova написа:Здравейте не зная дали страдам от депресия но преди година се започна с световъртеж, повишаване на кръвното, от там се почна с паник атаки може би и страх да остана сама за да не падна и да няма кой да ме намери и да ми помогне лошото е ходих на скенер, на ямр на снимки и на всичко излезе само шипове във врата вече една година съм почти всеки ден така пия хапчета но нищо има дни които да рядкост все повече в които да не съм почувствала нищо.

Здравейте, Пепи!
Възможно е тревожността ви да е повишеня и да преминавате през депресивен епизод. Препоръката мии е да се срешнете с психолог или психиатър, които ще определят какво е точно състоянието ви и ще препоръчат подходящо лечение.
Пожелавам ви здраве и успех!
Аватар
Galina Todorova

Мнениеот Г-ца.Десиславова » 19 Май 2020, 02:34

здравейте аз съм момиче на 15 години ще зяпачня от това че израснах без баща бедно единствено с баба и дядо мама се бее уженила после тя ме взе при себе си аз живях 3 години в тормос всеки ден виждах как бият мама после мина време разделиха се ужени се за човек който ме обичаше като собствено дете както и аз до днес но замина и мама го остави и дядо почина от тогава започва истинския ад мама се ужени за ужасен човек който само гледа да ми направи проблем с майка ми опинвах се да и обясня но тя не ме слушаше но това е нормално за нея никога не ме е разбирала но баба винаги ми е била подкрепа но се ужени пак ивече не ми обръща внимание освен мама и баба имам и леля която мъжът и ми посегна сексуално и тя не ми повярва повярва на него както и на баба мъжа и всички ме мразят нз къде вече да търся помощ нямам силата вече всички ме мразят нямам желания да ям да излизам имам чувството че ако изляза пак за нещо ще стрдам не знам към кой да се обърна няма към кой не ми се живее мн болка какво да правя
Г-ца.Десиславова

Предишна

Назад към Психология, психиатрия и сексология