Хомеопатия за деца

Тук може да задавате вашите въпроси, свързани със здравето на детето ви, към педиатър, хомеопат, паразитолог, както и да се консултирате с детски психолог и психотерапевт. Ще получите съвет и професионален отговор от специалисти от различните области.
Д-р Марио Янакиев, Д-р Валери Велев, Красимира Харлова - психолог

Re: Хомеопатия за деца

Мнениеот Dr Mario Yanakiev » 14 Сеп 2019, 06:10

Здравейте, Стодалът е хомеопатичен препарат и не очаквам някакъв страничен ефект от по-голямата доза, а тя за Вашето дете е 3 пъти по 5 мл.
С уважение Д-р МАРИО Янакиев
Интернет консултациите са само насочващи и не могат да заменят прегледа при лекар. Вижте още за здравето на детето -http://www.d-rmario.com/?post_type=product
Dr Mario Yanakiev

Мнениеот kamburska » 04 Окт 2019, 13:33

Здравейте,
Искам да попитам, синът ми който е на 1г и 6м и е постоянно от бебе с уголемени сливици, направи 2 ангини лятото в рамките на 1 месец или е болен от някакви вирос, суполи, кашлица, ЛЛ ни препоръча да започнем прием на тонзилотрен 3х1 и имунобор кидс актив сироп 1 х 5 мл. Днес започнахме приемите, 4 дни след поставяне на последна ваксина, притеснявам се да не е проблем че е близък интервала на време с поставянето на ваксината. Въпроса ми е каква да е схемата на тонзилотрена и имунобора, колко време да ги приема, после каква да е почивката, после пак колко да ги приема? Могат ли едновременно да се дават?
Защото лл като питам ми казва различни неща в рамките на няколко дена.
kamburska

Мнениеот Dr Mario Yanakiev » 05 Окт 2019, 05:45

Здравейте kamburska,
Не смятам, че Тонзилотрен и ИмуноБор са най-удачни за профилактика на Вашето дете.
За имунопрофилактиката - прочетете в нигата "Кодът на детския имунитет".
Препоръчвам сиропа Имунокидс и хомеопатичния Калкарея фосфорика 30 сн.
С уважение Д-р МАРИО Янакиев
Интернет консултациите са само насочващи и не могат да заменят прегледа при лекар. Вижте още за здравето на детето -http://www.d-rmario.com/?post_type=product
Dr Mario Yanakiev

Предишна

Назад към Детски болести