
А аз сега се сетих да споделя и моята история, която е много скучна, отидох на уредена среща с него, неговата майка ми е колежка и настояваше да се видим.


silver933 написа:Трябва да има от всичко, за ад издържи връзката дълги години, но най-вече разбирателство и да знаеш, че на този човек можеш да разчиташ независимо какво се случва.
Kaya написа:Няма как да ги сбъркаш и след като не усещаш онова, което наистина да ти покаже, че е любов - желанието да го виждаш всеки ден, да усещаш тялото му близо, да е с теб постоянно, то наистина сте истински приятели. Любовта не може да се сбърка.
S_Milenska написа:Ти изобщо наясно ли си как се чувстваш, изпитвала ли си влечение към други момчета, на тази възраст трябва да знаеш за какво става въпрос и какво е чувството и усещането да харесваш някой, не си в 4 клас
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта